Tussen twee werelden Ebook Tooltip Wat bijna doodgaan mij leerde over het leven

Tussen twee werelden
Tussen twee werelden
Auteur: Suleika Jaouad
  • Nederlands
  • E-book
  • 28 juni 2022
  • 352 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Tussen twee werelden van Suleika Jaouad is een meeslepende memoire; over dankbaarheid, rouw en doorgaan. Gebaseerd op haar columns in The New York Times, die bekroond werden met een Emmy Award.

Tussen twee werelden is Suleika Jaouads ongelooflijke verhaal over rouw en dankbaarheid, gebaseerd op haar columns in Life, Interrupted, The New York Times die bekroond werd met een Emmy Award.

De zomer waarin Suleika Jaouad afstudeerde kreeg ze de diagnose leukemie, overlevingskans: 35%. Ze was tweeëntwintig. Een groot deel van de vier jaar die volgden bracht ze door in een ziekenhuisbed, vechtend voor haar leven. Toen ze eindelijk ontslagen werd was ze volgens de dokters ‘genezen’. Maar eigenlijk was dat proces pas net begonnen. Ze had vijftienhonderd dagen lang wanhopig geprobeerd te overleven, en nu dat haar gelukt was, realiseerde ze zich dat ze geen idee had hoe je opnieuw de wereld in gaat na zo’n ervaring.

Veel lezers van haar column hadden Suleika prachtige brieven gestuurd. Ze besluit dat ze als eerste stap in het ‘gewone leven’ graag een paar van die brievenschrijvers wil ontmoeten. Samen met haar smoezelige terriër Oscar begint ze aan een roadtrip van honderd dagen en 24.000 kilometer, dwars door Amerika. Door haar intense ontmoetingen ontdekt ze dat de scheidslijn tussen ziek en gezond fluïde is, dat de meesten van ons op en neer reizen tussen beide werelden.

Tussen twee werelden is een uniek en hoopgevend verhaal dat je zal inspireren om elke dag ten volste te leven. Voor de fans van Elizabeth Gilbert en Wild van Cheryl Strayed. Uitgeroepen tot een van de beste boeken van het jaar door The New York Times Book Review, The Washington Post en The Rumpus.

‘Een eerlijk, uniek boek over hoe het is om ernstig ziek te zijn. Dat ik denk dat dit een waardevol boek is voor iedereen – patiënt of niet – zit hem in de enorme nauwkeurigheid waarmee Suleika Jaouad moeilijke gevoelens toch weet te beschrijven. Ze doet dat door zichzelf voortdurend te objectiveren en relativeren, met een enorme eerlijkheid. het boek van Jaouad is wel het beste dat ik tot nu toe over het onderwerp las. (?????) -NRC

‘Suleika inspireert je om elke dag ten volste te leven’ - Womens Health

‘Een inspirerend verhaal met een ziel.’ – Tara Westover, auteur van Educated

‘Een prachtig, elegant en hartverscheurend boek.’ – Siddhartha Mukherjee, auteur van De keizer aller ziektes

‘Ik was volledig in de ban van dit boek.’ – The New York Times Book Review

‘Een fenomenaal debuut […] Een verbluffende memoir, goed geschreven en moeilijk weg te leggen.’ – Publishers Weekly

‘Jaouads inzichten over identiteit, verbondenheid, onzekerheid en tijd spreken ons allemaal aan, niet alleen lezers die levensveranderende – en mogelijk levensbedreigende – diagnoses hebben gekregen.’ – The Washington Post

‘De kracht van Tussen twee werelden is Jaouads ontwapenende eerlijkheid. Er zit geen zelfmedelijden in dit verhaal. Jaouad schrijft over een proces dat heen en weer gaat. In de spanning tussen gezondheid en ziekte, verleden en heden, moet een nieuw evenwicht worden gesmeed.’ – Los Angeles Times

‘In dit boek, dat overstroomt van ambitie en onberispelijke vakkundigheid, doet Suleika Jaouad iets met moed en bijfi guren wat slechts één keer per generatie gebeurt.’ – Kiese Laymon, auteur van Heavy

‘Onvergetelijk, lyrisch en uiteindelijk hoopvol: een boek voor iedereen die lijdt onder ziekteen verlies.’ – Kirkus Reviews

‘Dapper openhartig, om voor altijd te onthouden.’ – Booklist

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
28 juni 2022
Aantal pagina's
352
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Suleika Jaouad
Hoofduitgeverij
Ambo|Anthos

Vertaling

Eerste Vertaler
Frans Reusink

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789026336171

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 2 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
0
0
0
0
  • Een heerlijk boek rondom die ene kern: leven!

    Geschreven bij Tussen twee werelden

    Een heerlijk boek dat me liet lachen en huilen - zo herkenbaar voor wie de dood in de ogen gekeken heeft. En dat cirkelt rondom die ene waarheid van het hart: het leven is sterker dan de dood.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Een heel diep doorleefd verhaal !

    Een werkelijk prachtig boek over een zelf doorgemaakte (dodelijke) ziekte. De schrijfster heeft het lef gehad om het beest van het leven in de bek te kijken om zo het leven opnieuw te durven gaan leren leven met alle mooie en pijnlijke gevoelens die daar af en aan bijhoren. Ze geeft haar lezers en zichzelf een spiegel: durf jij voluit te leven, of sluit jij je hart om jezelf te beschermen? Kortom een werkelijk prachtig en zeer dapper geschreven boek, aanrader dus!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
12 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

  • Daar waar de rivierkreeften zingen
    Meestal 7,99 3,99
    hoge korting
    Verkoop door bol.com
  • De Camino
    12,99
    Verkoop door bol.com
  • Heidelberg
    Meestal 14,99 5,99
    hoge korting
    Verkoop door bol.com
  • Aan het einde van de wereld
    9,99
    Verkoop door bol.com
  • Toen was ze weg
    9,99
    Verkoop door bol.com
  • Landlijnen
    11,99
    Verkoop door bol.com

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen