Unlawful Men 2 - Het Enigma Ebook Tooltip Een dark romance

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789464402216
  • 06 december 2022
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas is de nieuwe it-girl onder de eroticaschrijfsters. Ze is ontdekt door een groot en gerenommeerd literair agentschap toen haar in eigen beheer uitgegeven ‘Mijn man’ een overweldigend succes bleek. Jodi woont met haar man en kinderen in het Verenigd Koninkrijk Op bol.com vind je alle boeken van Jodi Ellen Malpas, waaronder het nieuwste boek van Jodi Ellen Malpas.

Samenvatting

Jodi Ellen Malpas, auteur van mijn man, dompelt lezers onder in een meeslepende dark romance. Voor fans van Gabrielle Sands en Bella J.

Een fatale mix van wraak en verlangen.

Nadat ze haar verloofde voor het altaar liet staan en ontslag nam als politieagente, struikelt Beau Hayley nu door het leven. Het enige wat ze voelt, is wroeging. Verlies. Iedereen gaat er vanuit dat haar moeders dood een ongeluk was. Beau weet dat nog niet zo zeker. Ze rouwt om het verlies van haar moeder en voelt niets anders dan de constante knagende pijn van een gebroken hart en pure haat. Het licht kan ze in haar duisternis niet meer onderscheiden. Tot ze James Kelly ontmoet, een man die van binnen en van buiten net zo beschadigd is als zij. En toch, ondanks zijn kille voorkomen, maakt hij iets bij Beau los. Hij laat haar weer voelen. James is een verlossing van haar eigen zonden. Een compleet mysterie.

En het is onmogelijk om hem te weerstaan.

James Kelly heeft maar één doel en dat is de mannen vinden die zijn familie hebben vermoord. Als hij ze vindt, staat hen een langzame en vooral pijnlijke dood te wachten. Een web van leugens en bedrog leidt hem naar Beau Hayley, de dochter van de notoire FBI-agente die hem tot haar dood op de hielen zat. Beau is totaal niet wat James had verwacht en onder de deken van duisternis waarachter ze zich verstopt, flikkert een voorzichtig licht. Dat licht is verslavend. Het is een ontsnapping. Misschien is Beau wel het cruciale puzzelstukje waardoor alles binnen James’ missie op z’n plek valt. Maar dat zal niet zonder gevolgen zijn. James staat voor een keuze: laat hij Beau leven en riskeert hij zijn eigen ondergang, of maakt hij een einde aan haar leven om zijn eigen missie te voltooien?

Het blijft een raadsel.

Een dodelijk spel, gespeeld tussen twee getormenteerde zielen.

Een enigma.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
06 december 2022
Ebook Formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jodi Ellen Malpas
Hoofduitgeverij
Svm Publishing

Vertaling

Eerste Vertaler
Sanne Hillemans

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789464402216

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
4
0
0
0
0
  • Geweldig

    Ik hou van dit genre. Dit is het tweede deel, eerste al gelezen en inmiddels ook het derde boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • jodie

    Positieve punten

    • fijn lettertype

    prachtig boek spannend

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Top boeken

    Ik heb deel 1 en deel 2 in 1 keer uitgelezen. Echt weer een boek van Jodi Ellen Malpas. Garantie voor boeken van topklasse. Kan niet wachten op deel 3 en 4.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Super

    Positieve punten

    • spannend
    • sexy

    Prachtig boek, spannend van begin tot eind, met een paar mooie twists. Snel door naar boek 3.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • Unlawful Men 1 - De Brit
    8,99
    Verkoop door bol
  • Unlawful Men 3 - De wederopstanding
    8,99
    Verkoop door bol
  • Unlawful Men 4 - De opkomst
    8,99
    Verkoop door bol
  • Mijn vrouw 2 - Hoogtepunt
    7,99
    Verkoop door bol
  • Mijn vrouw 1 - Voorspel
    7,99
    Verkoop door bol
  • Een nacht met de hertog
    9,99
    Verkoop door bol