Unlawful Men 3 - De wederopstanding Ebook Tooltip Een dark romance

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789464402735
  • 07 februari 2023
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas is de nieuwe it-girl onder de eroticaschrijfsters. Ze is ontdekt door een groot en gerenommeerd literair agentschap toen haar in eigen beheer uitgegeven ‘Mijn man’ een overweldigend succes bleek. Jodi woont met haar man en kinderen in het Verenigd Koninkrijk Op bol.com vind je alle boeken van Jodi Ellen Malpas, waaronder het nieuwste boek van Jodi Ellen Malpas.

Samenvatting

Jodi Ellen Malpas, auteur van mijn man, dompelt lezers onder in een meeslepende dark romance. Voor fans van Gabrielle Sands en Bella J.

Het enige doel in het leven van James Kelly was de man vinden die de opdracht had gegeven om zijn familie te vermoorden. Die man vinden en diens leven beëindigen. Alleen op die manier zou hij enige rust kunnen vinden. Beau Hayley speelde een sleutelrol in zijn wraak. Het was de bedoeling dat hij deze beschadigde ex-agente zou doden. In plaats daarvan werd hij verliefd op haar. Het staken van zijn zoektocht naar vergelding was de enige manier om Beau veilig te houden. En om dat te kunnen doen, moest James contact zoeken met de enige man die hem hierbij kon helpen.

Vanaf het moment dat Rose Cassidy zijn leven binnenstapte, wist Danny Black dat ze zijn dood zou worden. Maar de knetterende connectie en de verwrongen liefde tussen hen, gaf hem zingeving. Een extra doel in zijn leven, naast zijn strikte leiderschap over de onderwereld van Miami. Zijn eigen dood in scène zetten en onderduiken in St. Lucia was de enige manier om te ontsnappen aan de dodelijke onderwereld die hen samen had gebracht. Maar zijn nieuwe leven bleek van korte duur toen een huurmoordenaar hem uit zijn schuilplek wist te lokken en hem een aanbod deed dat hij onmogelijk kon weigeren.

Danny werd gedwongen een besluit te nemen: Bleef hij ondergedoken in de hoop dat zijn vijanden hem niet zouden vinden, of moest hij herrijzen uit de dood en opnieuw de macht in zijn stad grijpen?

De beruchte Brit herrees en met hem volgde een nog grotere oorlog.

Twee dodelijke mannen.

Eén missie.

De veiligheid van hun geliefde.

Maar slechts één zal er overleven.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 februari 2023
Ebook Formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jodi Ellen Malpas
Hoofduitgeverij
Svm Publishing

Vertaling

Eerste Vertaler
Sanne Hillemans

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789464402735

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 2 reviews
2
0
0
0
0
  • Geweldige dark romance, een echte aanrader!

    Sterke personages, een verrassende verhaallijn en vooral heerlijk spicy!

    Het enige doel in het leven van James is de man vinden die de opdracht heeft gegeven om zijn familie te vermoorden. Beau speelt een belangrijke rol in zijn wraak. Het was de bedoeling dat hij deze ex-agente zou doden, maar hij werd verliefd op haar. Om Beau veilig te houden moet James contact zoeken met de enige man die hem kan helpen.
    Vanaf het moment dat Danny Rose zag wist hij dat ze zijn dood zou worden. Maar de connectie en de liefde tussen hen, gaf hem zingeving. Een extra doel in zijn leven, naast zijn leiderschap over de onderwereld van Miami. Zijn eigen dood in scène zetten en onderduiken was de enige manier om te ontsnappen, maar zijn nieuwe leven bleek van korte duur. Danny wordt gedwongen een besluit te nemen.

    Net als bij de vorige twee delen in de serie begint het boek wat langdradig. Er wordt veel informatie gegeven en je hebt niet altijd het gevoel dat het verhaal vooruitgaat. Dit is echter van korte duur in dit derde deel, want ineens voegt Jodi Ellen Malpas de nodige dosis spanning toe aan het verhaal en ze weet dit te combineren met mysteries en complotten. Hierdoor gaan je eigen gedachten meteen alle kanten op en wordt je in het verhaal gezogen.

    Doordat het boek nu vanuit meerdere perspectieven wordt geschreven is het verhaal nog dynamischer. Er lopen meerdere verhaallijnen door het boek, zonder dat dit verwarrend wordt. Alles is op zo’n manier met elkaar verweven dat je het prima kunt volgen. Daarbij is het interessant om te zien vanuit welke invalshoek iemand een gebeurtenis bekijkt. Ook dit geeft je veel informatie en weet de spanning in de verhaallijn te houden.

    De personages vond ik weer geweldig neergezet. Rose en Beau zijn sterke vrouwen die het verhaal pit geven. Danny en James zorgen daar in tegen voor de nodige mysterie. Hiermee heeft het verhaal een fijne verhouding en voegt ieder personage iets origineels toe aan het verhaal.

    Alle elementen uit de eerdere twee delen in de serie, komen samen in dit derde deel. Jodie Ellen Malpas weet de verhaallijnen uit de eerdere twee delen perfect met elkaar te verweven tot een geheel. Je moet de serie dan ook echt op volgorde lezen.

    Omdat de verhaallijn ruimte biedt voor eigen speculaties moet je weten hoe het afloopt. De auteur heeft mij meerdere keren op het verkeerde been weten te zetten. Het einde had ik dan ook niet zien aankomen. Ik kijk al uit naar het volgende deel in de serie.

    ‘De wederopstanding’ is een echte darkromance, dus ook de steamy scenes ontbreken niet. Ze werden op het juiste moment in het verhaal beschreven. Hoewel het niet veel scenes waren, weet de auteur ze wel heel spicy op papier te zetten. Daarom dat ik ze ook perfect binnen het verhaal en de verhaallijn vond passen.

    Ik heb genoten van het boek en kon hem niet wegleggen!

    Mocht je nog twijfelen, ga deze serie lezen. Ik vind het een heerlijke serie!

    ‘De wederopstanding’ krijgt van ****,5!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • jodie!!

    Positieve punten

    • spannend romantisch
    • spannend

    weer een spannend boek over de onderwereld van miami

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • Unlawful Men 2 - Het Enigma
    8,99
    Verkoop door bol
  • Unlawful Men 1 - De Brit
    8,99
    Verkoop door bol
  • Unlawful Men 4 - De opkomst
    8,99
    Verkoop door bol
  • Mijn vrouw 2 - Hoogtepunt
    7,99
    Verkoop door bol
  • Mijn vrouw 1 - Voorspel
    7,99
    Verkoop door bol
  • Verbonden 2 - Ontastbaar Verlangen
    10,50
    Verkoop door bol