Violet, vervloekt & verwoest Er is altijd een prijs voor het tarten van het lot

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789000382330
  • 26 juli 2022
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

- Spanning, romantiek, magie en intrige
- Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
- Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
- Het eerste deel van een duologie
- Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
26 juli 2022
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Gina Chen
Hoofduitgeverij
van Goor

Vertaling

Eerste Vertaler
Lia Belt

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
162 mm
Product hoogte
36 mm
Product lengte
236 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
162 mm
Verpakking hoogte
36 mm
Verpakking lengte
236 mm
Verpakkingsgewicht
709 g

EAN

EAN
9789000382330

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Hardcover
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 3 reviews
1
1
1
0
0
  • Top boek

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk

    Prachtige uitvoering limited edition

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtig boek! Helaas kwam het boek beschadigd aan.

    Prachtig boek! Helaas kwam het boek beschadigt aan. Ik had het boek terug kunnen sturen een ander boek kunnen krijgen. Maar dit vond ik zonde voor het milieu al die extra uitstoot. Ik had liever een compensatie gehad voor de schade van het boek. Waarschijnlijk kwam de schade ook door het verzenden met de pakket post. Dus waarschijnlijk had ik bij de nieuwe boeken ook weer schade gehad. Hoop dat jullie bol.com de verpakking voor boeken stevige kunnen maken zodat de boeken heel aankomen zonder deuken of krassen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Weinig op aan te merken

    Positieve punten

    • Fantasierijk

    Ik kan er moeilijk doorheen komen. Het verhaal is opzich wel boeiend maar misschien is het nu niet echt de tijd om dit boek te lezen.

    De lay-out is prachtig van de kaft en omslag.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    5

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 25 euro.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen