Tosti Apparaat XL voor 4 Tosti's met Temperatuurregeling - 2000W - Grill IJzer - Contactgrill - Panini - Apparaten - Uitklapbaar - Vivid Green

Vivid Green

Verwijderbare vetafvoerAdjustable Thermostat: YInclusief timer: Nee

Productbeschrijving

Maak tot 4 tosti's tegelijk, tot de kaas smelt en de korst goudbruin is, of klap het apparaat 180° open en gebruik het als platte contactgrill voor vlees, groenten of panini's. Met 2000W vermogen is het apparaat snel op temperatuur, en via de draaiknop bepaal je zelf hoe ver je gaat.

  • XL capaciteit – grilt tot 4 tosti's in één keer, ideaal voor gezinnen
  • 180° uitklapbaar – verandert van tosti-ijzer in een platte contactgrill
  • Instelbare temperatuur – via een draaiknop van laag tot hoog, naar eigen voorkeur
  • Snel op temperatuur – met 2000W is het apparaat binnen no-time klaar voor gebruik
  • Anti-aanbaklaag – voorkomt geknoei en maakt schoonmaken makkelijker
  • Veiligheid voorop – oververhittingsbeveiliging schakelt het apparaat automatisch uit bij te hoge temperaturen

Van tosti-ijzer naar contactgrill

Klap het apparaat 180° open en je hebt een platte contactgrill, groot genoeg voor vlees, groenten of panini's. Dicht is het je tosti-ijzer voor tot 4 tosti's tegelijk. Dezelfde platen, twee heel verschillende momenten aan tafel: de snelle lunch op woensdag, of het stuk vlees en de groenten op een zaterdagavond.

Zelf de temperatuur bepalen

Welke kant je ook kiest, hoe ver je gaat bepaal je zelf. Wil je een tosti met net gesmolten kaas en een lichte korst, zet de draaiknop dan lager. Voor een echt krokante panini of wat kleur op de groenten draai je 'm verder open. Een rood lampje geeft aan dat het apparaat aan het opwarmen is; zodra het groene lampje gaat branden, heeft het de ingestelde temperatuur bereikt. Let op: de knop werkt met een instelpunt, niet met exacte gradenweergave.

Opvangbakje voor vet

Vooral wanneer je het apparaat als platte grill gebruikt, komt er vet en vocht vrij. Een opvangbakje aan de achterzijde vangt dat netjes op, zodat het niet op je aanrecht terechtkomt.

Schoonmaken

Na het smelten en grillen blijft er weinig achter om uit te boenen. De bakplaten zijn niet verwijderbaar, maar dankzij de anti-aanbaklaag veeg je het apparaat na gebruik eenvoudig schoon. Laat het apparaat eerst goed afkoelen voordat je het schoonmaakt.

Veilig vasthouden

Ook met hete platen blijft de cool-touch handgreep koel, zodat je het apparaat tijdens gebruik veilig kunt openen en sluiten. De oververhittingsbeveiliging schakelt het apparaat automatisch uit bij te hoge temperaturen.

Afmetingen

Praktisch om te weten voordat hij een vaste plek in de keuken krijgt: de binnenmaat van de bakplaat is 28,5 x 23,2 cm, de buitenmaat van het apparaat is 34 x 33 cm, en het snoer is 70 cm lang, gemeten vanaf het apparaat tot de stekker.

Inhoud van de doos

  • 1x Vivid Green Tosti Apparaat XL
  • 1x Handleiding

Garantie

1 jaar garantie. Loopt er iets niet zoals het hoort? Dan maken we het goed.

Specificaties

  • Merk: Vivid Green
  • Vermogen: 2000W
  • Capaciteit: 4 tosti's
  • Binnenmaat bakplaat: 28,5 x 23,2 cm
  • Afmetingen apparaat: 34 x 33 cm
  • Snoerlengte: 70 cm
  • Functies: 180° uitklapbaar, instelbare temperatuur, anti-aanbaklaag
  • Materiaal: RVS en kunststof
  • Veiligheid: oververhittingsbeveiliging, cool-touch handgreep
  • Garantie: 1 jaar

Productspecificaties

Productinformatie

Automatisch uitschakelen
Nee
Vaatwasser veilig
Nee
Indicatie afgerond
Ja
Vermogen
2000 W
Temperatuur indicator
Ja
Temperatuur instellingen
Ja
Timer
Nee
Waarschuwingssignaal
Nee

Uiterlijke kenmerken

Bodem met antislip
Ja
Kleur
Zilver
Cool touch handgreep
Ja
Koord opslagruimte
Ja
Indicatielampje
Ja
Materiaal behuizing
Bakeliet
Antikleeflaag
Ja
Aantal platen
2
Aantal sandwiches
4
Aan-uit schakelaar
Nee
Verwijderbare vetafvoer
Ja
Uitneembare platen
Nee
Bediening
Draaisysteem

Accessoires & extra functies

Aanvullende functies
Lekbak - Cool touch handgreep
Inclusief kookboek
Nee
Verpakkingsinhoud

Wat er wordt meegeleverd als je dit product bestelt.

1x Vivid Green tosti ijzer

Afmetingen

Snoerlengte
1 m
Product hoogte
13 cm
Product lengte
33 cm
Product gewicht
700 g
Product breedte
34 cm
Verpakkingsgewicht
2000 g

Productinformatie

Introductie
2023
Model
VGTA4
MPN (Manufacturer Part Number)
-

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Vivid Green B.V.
Fabrikant Adres
Kiefteweg 1b, 7151HT Eibergen
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
klantenservice@vivid-green.com

Overige kenmerken

Adjustable Thermostat
Ja
BPA-vrij

Als het product BPA vrij is betekent dit dat het vrij is van de chemische stof Bisfenol A, wat in veel plastic producten voorkomt.

Ja
CE markering
Zichtbaar
Cool wall
Nee
Fabrieksgarantie termijn

De fabrieksgarantie is de garantie die de fabrikant geeft. De termijn geeft de periode aan waarin je beroep kunt doen op de fabrieksgarantie. In het garantiebewijs staat waar je precies recht op hebt. In sommige gevallen biedt de fabrikant extra garantie, of verlengde fabrieksgarantie. Hiervoor moet je het artikel meestal direct na aankoop bij de fabrikant registeren. Voor tweedehands producten kunnen we niet garanderen dat de fabrieksgarantie van toepassing is. Dit hangt namelijk af van het specifieke product, de fabrikant en de oorspronkelijke aankoopdatum. Bij refurbished producten geldt de garantie van de refurbished aanbieder, niet van de fabrikant.

1 jaar
Materiaal antikleeflaag
Teflon (PFTE)
Met clipsluiting
Nee
Met extra grote platen
Ja
PFAS-vrij
Nee
Reparatie type

Het servicetype geeft aan wat er met het product moet gebeuren als je gebruik wilt maken van de fabrieksgarantie. Bij Carry-in stuur je het product op naar bol.com, of rechtstreeks naar de fabrikant. Bij On-site komt de reparatiedienst bij jou. Bij Pick-up and return haalt de fabrikant het product op en brengt het na reparatie weer terug. Reparatietype kan verschillen bij verkoop door externe partijen.

Carry-in
Taal handleiding
Nederlands
Tostivorm
Grill
Uitzonderingen fabrieksgarantie

De fabrieksgarantie is de garantie die de fabrikant geeft. De termijn geeft de periode aan waarin je beroep kunt doen op de fabrieksgarantie. In het garantiebewijs staat waar je precies recht op hebt. Voor tweedehands producten kunnen we niet garanderen dat de fabrieksgarantie van toepassing is. Dit is in dat geval namelijk afhankelijk van het specifieke product, de fabrikant en de oorspronkelijke aankoopdatum. Wat betreft refurbished producten geeft de refurbished aanbieder de fabrieksgarantie, niet de fabrikant.

-
Verpakking breedte
38 cm
Verpakking hoogte
18 cm
Verpakking lengte
38 cm
Verwisselbare platen
Nee

EAN

EAN
8720989000267

Productveiligheid

Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU

De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid.

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Onderhoud en opbergen

Vetafvoer

Aantal tosti's tegelijk

3 tot 4 tosti's

Handige functies

Bpa vrij

Video

Reviews

Gemiddeld 4,2 van de 5 sterren uit 284 reviews
Absoluut een aanrader.
28 december 202350-59 jaarHeeft dit artikel gekochtMIJVE

Als je wilt kun je hem ook helemaal open klappen en erop grillen. Ik heb tosti gemaakt met bakpapier er tussen, scheelt schoonmaken, maar ook dan worden de tosties heerlijk!

Goede aankoop
11 februari 202550-59 jaarHeusden zolderHeeft dit artikel gekochtchanti007
  • Eenvoudig in gebruik
  • Goede prijs/kwaliteit

    Zeer tevreden . Meer is er niet te zeggen eigenlijk :)

    Heel goed croque monsieur machine
    18 januari 202440-49 jaarVlaams Brabant gooikHeeft dit artikel gekochtWimpie75
    • Makkelijk in onderhoud
    • Eenvoudig in gebruik
    • Goede prijs/kwaliteit
    • Geen

    Deze moest onze oude croque vervangen en hij doet het met glans. De croque monsieurs zijn echt knapperig en de kaas is goed gesmolten. We zijn erg tevreden en ook het reinigen is een makkie, snel met een schotelvod en zonder schuren is het snel terug proper. Topaankoop!

    Toasti
    15 augustus 202460-69 jaarMarkeHeeft dit artikel gekochtBryal
    • Makkelijk in onderhoud
    • Eenvoudig in gebruik
    • Goede prijs/kwaliteit

      Snel warm ,groot genoeg voor 1 persoon,gemakkelijk schoon te houden

      Prima apparaat & service!
      24 september 202440-49 jaarZwijndrechtHeeft dit artikel gekochtTosticlub
      • Eenvoudig in gebruik

        Prima apparaat, heerlijke tosti's. Zoals omschreven, keurig op tijd!

        Aanschaffen!!
        29 november 2023Heeft dit artikel gekochtYvetNijhof
        • Makkelijk in onderhoud
        • Eenvoudig in gebruik
        • Goede prijs/kwaliteit

          Ik heb dit tosti apparaat nu een aantal dagen in huis en hij werkt erg fijn. Hij is makkelijk in gebruik en warmt erg snel op. Ik vind het fijn dat dit tosti apparaat voor veel meer te gebruiken is dan alleen mijn tosti’s. Het is erg gemakkelijk om snel en simpel een goede lunch te maken. Hij is niet alleen perfect voor het maken van heerlijke tosti’s, maar ook voor gegrilde groenten en vleesgerechten. Dit had ik zelf niet verwacht. Ook vind ik het fijn dat de tempratuur te bedienen is. Ik kan hem zeker aanbevelen.


          Kies gewenste uitvoering

          Kies je kleur
          Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 39 euro en 99 cent.

          100+ verkocht vorige maand

          Op voorraad
          Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
          • Bestellen en betalen via bol

          • Inclusief verzendkosten, verstuurd door Vivid Green

          • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

          • Wettelijke garantie via Vivid Green

          Bekijk retourvoorwaarden

          Bekijk extra partnervoorwaarden

          Bekijk ook eens

          Goliving Tosti Apparaat XL - Contactgrill - Tosti Ijzer - 29 x 23 cm - Panini Grill - Compact - Instelbare temperatuur - Zwart

          Select-deal
          De prijs voor klanten met select is 35 euro en 95 cent.

          Olvy Tosti Apparaat XL - Panini - Timerfunctie - Temperatuurregeling - Voor 4 Tosti's - Croque Monsieur Toestel - PFAS Vrij - Grill Ijzer - Contactgrill - Apparaten - Uitklapbaar

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

          Tomado TGC4001S - XXL contactgrill - Tosti apparaat - 30 x 24 cm - Tosti ijzer - Instelbare temperatuur - Grill apparaat - PFAS vrij - 2000 watt

          Select-deal
          De prijs voor klanten met select is 35 euro en 99 cent.

          Olvy Contactgrill XL - Uitneembare PFAS-vrije platen - 180º Uitklapbaar - Vaatwasserbestendig - Met Temperatuurregeling - Panini - Croque Monsieur Toestel - Grill Apparaat - Tosti Ijzer - Apparaten

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 69 euro en 99 cent..

          Taylor Swoden Contactgrill - Tosti apparaat - Dubbele Temperatuurregeling - Tosti ijzer - 2000W - Panini Grill met Touchscreen en Draaiknop - 180° Uitklapbaar - Temperatuursonde - Instelbare Hoogte

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 119 euro en 99 cent..

          Anderen bekeken ook

          Tosti Apparaat XL voor 4 Tosti's met Temperatuurregeling - Grill IJzer - Contactgrill - Apparaten - Uitklapbaar - COOK-IT

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 37 euro en 99 cent..

          Tomado TGC4001S - XXL contactgrill - Tosti apparaat - 30 x 24 cm - Tosti ijzer - Instelbare temperatuur - Grill apparaat - PFAS vrij - 2000 watt

          Select-deal
          De prijs voor klanten met select is 35 euro en 99 cent.

          Olvy Tosti Apparaat XL - Panini - Timerfunctie - Temperatuurregeling - Voor 4 Tosti's - Croque Monsieur Toestel - PFAS Vrij - Grill Ijzer - Contactgrill - Apparaten - Uitklapbaar

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

          Goliving Tosti Apparaat XL - Contactgrill - Tosti Ijzer - 29 x 23 cm - Panini Grill - Compact - Instelbare temperatuur - Zwart

          Select-deal
          De prijs voor klanten met select is 35 euro en 95 cent.

          Tomado TGS4000B - XXL Tosti apparaat - 4 tosti's - Panini grill - PFAS vrij - Grill apparaat - 1200W - Tosti ijzer - Zwart

          Select-deal
          De prijs voor klanten met select is 22 euro en 49 cent.

          Olvy Contactgrill XL - Uitneembare PFAS-vrije platen - 180º Uitklapbaar - Vaatwasserbestendig - Met Temperatuurregeling - Panini - Croque Monsieur Toestel - Grill Apparaat - Tosti Ijzer - Apparaten

          deal

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 69 euro en 99 cent..

          Bekijk de hele lijst
          Galaxy S26 FE. Elke dag een sterke basis
          Tijdloze rust, vernieuwd

          Vaak samen gekocht

          Philips Daily HD2581/90 - Broodrooster - Zwart

          Verkoop door bol

          Philips Daily Collection HD9350/90 - Waterkoker

          Verkoop door bol

          KitchenBrothers Broodrooster - Retro - Toaster - 6 Instelbare Warmteniveaus - 2 Extra Brede Sleuven - BPA-vrij - 870W - Zwart

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 29 euro en 99 cent..

          Vivid Green Waterkoker - 1.7L - Dubbelwandig - BPA-vrij - RVS - 2000W - Elektrisch - Zwart

          Bekijk de hele lijst
          Duitse kwaliteit betaalbaar gemaakt