Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte EBOOK Tooltip Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?

Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte
Auteur: Corina Bomann
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402313888
  • Druk: 1
  • februari 2021
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Corina Bomann

Corina Bomann (1974) woont een deel van het jaar op het Duitse platteland, waar ze in alle rust kan schrijven, en een deel van het jaar in Berlijn. Haar romans staan in Duitsland steevast hoog in de bestsellerlijsten. Bij Boekerij verschenen van Bomann Het vlindereiland, De maneschijnsonate, De jasmijnzussen,De stormroos en Een wonderlijke winterreis. Op bol.com vind je alle boeken van Corina Bomann, waaronder het nieuwste boek van Corina Bomann.

Samenvatting

Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof

*'*Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.' de Volkskrant

De jonge Solveig - verliefd en verloofd - lijkt een stralende toekomst tegemoet te gaan, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Ze besluit zich terug te trekken op de Leeuwenhof, bij haar moeder en grootmoeder. Daar is ze hard nodig, want het eerbiedwaardige landgoed verkeert in slechte staat. Solveig heeft allerlei ideeën om het huis en het omringende landgoed te redden, maar welke zijn goed en haalbaar?

Als er een Amerikaan en een aantrekkelijke zakenman uit Stockholm op de Leeuwenhof arriveren, opent hun inbreng en kennis voor Solveig de deur naar de wijde wereld. Ze wil niets liever dan een nieuwe start maken, voor de Leeuwenhof en voor de liefde. Maar kan ze haar verdriet om haar verloren geluk achter zich laten?

In de pers

‘Deel 1 van de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof staat als een huis. Over keuzes maken en je hart volgen. Een aanrader.’ Algemeen Dagblad

‘De verslavende nieuwe serie voor de lezers van De zeven zussen.’ NCRV-gids

‘Houdt u van de boeken van Lucinda Riley en Santa Montefiore? Dan zult u Corina Bomann zeker waarderen.’ MAX Magazine

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2021
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Corina Bomann
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Lilian Caris Lilian Caris
Originele Titel
Die Frauen vom Löwenhof - Solveigs Versprechen

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789402313888

Overige kenmerken

Studieboek
Nee
Taal handleiding
Nederlands

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Periode
ca. 1800-1910

Reviews

57 reviews
3,9
van de 5
32
12
0
3
10
  • prachtig verhaal als afsluiting van de Leeuwenhof
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Wow! wat een prachtig verhaal weer. Mooie afsluiting van het laatste deel van de trilogie "de vrouwen van de Leeuwenhof". Het verhaal is heel goed geschreven, je leeft echt mee met de personages. Voor mij mogen er nog wel een paar delen volgen. Corina Bomann heeft nog meer mooie boeken geschreven. Voor mij het beste boek van 2021 tot nu toe. Voor de liefhebbers van Lucinda Riley en Santa Montefiore absoluut een aanrader. Het boek is los te lezen maar het is toch wel fijn om te weten wat er hiervoor is gebeurd.

  • Fijne afsluiter

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Het boek begint met de nodige portie drama, clichés worden naar je hoofd geslingerd en dat is helemaal niet erg. De reeks kan dat hebben en zeker omdat het het laatste deel is, mag het wel een tikkeltje over the top worden. Dit was het dan, het laatste deel van de trilogie Vrouwen van het leeuwenhof. Jammer, want ik heb deze boeken zo graag gelezen, deze vrouwen met veel plezier ontmoet en laat ze nu met het nodige respect achter. Ik zal het leeuwenhof en zijn ijzersterke vrouwen missen. (Volledige recensie op www.Alexs-books-and-socks.com)

  • Aanrader
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Net als de eerste twee delen is ook dit weer een schitterend boek. Dit is een boek dat je het liefst niet aan de kant legt voor het boek uit is.

  • Afgang
    • langdradig verhaal

    Ik heb halsreikend uitgekeken naar het laatste gedeelte van deze trilogie.
    Wat een afgang. Er zaten wel fragmenten van de twee eerste gedeelten in, maar niet iedereen is geïnteresseerd in paarden. Veel te veel beschreven liefdesmomenten en emmers vol met tranen.
    Dus geen trilogie meer van Bomann

  • Slecht
    • Voorspelbaar
    • Saai
    • Geen diepgang

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    In vergelijking met de vorige delen zeer slecht geschreven. Geen goede verhaallijn, te veel hap snap en heel weinig spanning. Niveau: paardenboek voor meisjes in combinatie met damesroman. Ook nog eens slecht vertaald met veel spelfouten.

  • Een afknapper
    • Saai
    • Geen diepgang

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Hoe mooi de vorige delen ook waren hoe slecht dit is. Wat een afknapper.....langdradig, saai , een boek voor pubers die van paarden houden. Totaal geen diepgang in het verhaal en veel herhalingen van de vorige delen.

  • Mwah
    • Voorspelbaar

    De vorige twee boeken vond ik heel mooi , verrassend en kon ik niet wegleggen.
    Dit boek vond ik tegenvallen. Voorspelbaar en allemaal kleine verhaallijnen die niet echt diepgang hebben.
    Vond het wat saai om te lezen soms.

  • Goed boek

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Goed boek "lekker leesvoer"

  • Geweldige trilogie
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Ik heb erg genoten van deze trilogie, Zweden,paarden, liefde en ook tegenslag.

  • Louise
    • Spannend

    Geschreven bij Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

    Net als als de twee andere delen. Prettige verteltrant. Over een sterke vrouw met een leven dat niet iedereen heeft.

12 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Helaas, het papieren Kinderboekenweekgeschenk is op

Bette Westera
Het Kinderboekenweekgeschenk is helaas uitverkocht op papier. Bij besteding vanaf 12,50 aan Nederlandstalige kinder ebooks ontvang je nog wel automatisch het gratis digitale Kinderboekenweekgeschenk. Deze kun je binnen 24 uur synchroniseren. Deze actie geldt niet voor studieboeken en boeken van externe verkopers.

Over de serie Vrouwen Van De Leeuwenhof

Een razend populaire trilogie over keuzes maken en je hart volgen. Een nieuwe serie voor de lezers van De Zeven Zussen.

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.