Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Ben Mcpherson
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024565221
  • Druk: 1
  • april 2016
  • 416 pagina's
Alle productspecificaties

Ben Mcpherson

Ben McPherson was televisieschrijver en -regisseur voor de BBC. Nu woont hij met zijn vrouw en kinderen in Oslo, waar hij columnist is voor Aftenposten, de belangrijkste krant van Noorwegen. Met Wat de jongen zag schreef hij een indrukwekkend debuut dat lovend werd ontvangen. Op bol.com vind je alle boeken van Ben Mcpherson, waaronder het nieuwste boek van Ben Mcpherson.

Samenvatting

Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch.

Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad.
Het ziet eruit als zelfmoord, totdat de politie Millicent ondervraagt over een armband die in het huis van de buurman is gevonden. Ze bekent een kortstondige flirt - niets meer. Maar Max weet dingen over zijn moeder die geen zoon zou moeten weten, en hij wil die last met zijn vader delen.
Alex begint zich af te vragen hoe dicht hij bij het verliezen van zijn vrouw kwam. Deel van hem is bijna blij dat de buurman dood is.
En dan begint het moordonderzoek...

'Een spannende, ontroerende en soepel geschreven thriller met een hele slimme twist.' Tim Lott

'Indrukwekkend.' The Guardian

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
26 april 2016
Aantal pagina's
416
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Ben Mcpherson
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Els van Son
Originele titel
A Line of Blood

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
546 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
35 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789024565221

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
3,3

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
1
0
0
1
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam

    Positieve punten van dit artikel zijn: goede kwaliteit en duurzaam.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Totaal ongeloofwaardig
    • Voorspelbaar plot
    • Saai

    Dit is een totaal ongeloofwaardig verhaal, waarbij het al vrij vroeg in het boek duidelijk is welke richting het opgaat. Het verhaal zelf sleept nodeloos lang aan dankzij bladzijden lange melige conversaties tussen de hoofdpersonages. Het predicaat thriller op dit boek is trouwens volledig misplaatst.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    3
  • Goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Wat de jongen zag

    Goed verhaal

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
11 95
Alleen tweedehands
Goed
Op voorraad
Nu besteld, dinsdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen