Wat ik je niet vertel

Afbeeldingen

Wat ik je niet vertel
Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789048835966
  • 29 juni 2016
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Sarah Meuleman

Sarah Meuleman is a Belgian writer and journalist. She was co-creator and host of the television show Sarah’s Savages. Sarah is a Vogue columnist and has written many interviews with international artists, politicians and celebrities. She studied Germanic Philology (University of Ghent) and Literature (University of Amsterdam, cum laude). FIND ME GONE is her debut novel, that has already been published in Dutch and was nominated for the Bronzen Uil for best literary debut of 2015.

Samenvatting

BELGIË, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen jonge meisjes dat kunnen. Maar op een nacht, na een feest, verdwijnt Sophie spoorloos.

NEW YORK, achttien jaar later. Hannah is journaliste voor een modeblad. Ze heeft alles: succes, roem, een flat op Manhattan, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een boek te schrijven over de verdwijning van queen of crime Agatha Christie.

Terwijl Hannah's leven steeds meer verweven raakt met dat van de beroemde misdaadschrijfster, ontrafelt ze vragen die ze lang heeft weggestopt. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

In deze roman vol suspense neemt Sarah Meuleman de lezer mee op een opwindende tocht van het Vlaamse platteland naar de glamour van New York, van de Witte Mars in België naar het Engeland van Agatha Christie.

Spannend, ontroerend, intelligent: Wat ik je niet vertel is een roman die je in één ruk wilt lezen. Voor liefhebbers van Gone Girl, Mystic River en The Killing.

SARAH MEULEMAN is journalist, programmamaker en Vogue-columnist. Ze schreef vele interviews voor bladen als Vrij Nederland en Volkskrant Magazine. Voor de VPRO maakte ze het cultuurprogramma Sarah's Barbaren. Wat ik je niet vertel is haar eerste roman en werd genomineerd voor de Bronzen Uil. Het is eerder verschenen als De zes levens van Sophie.

'Een fraaie entree in de literaire arena' DE VOLKSKRANT

'Rijk en ambitieus' DE TELEGRAAF

'Het debuut van het jaar!' SUSAN SMIT, HAPPINEZ

'Een verrassend debuut dat ik met bewondering heb gelezen' JAN LEYERS

Kijk voor meer informatie op:
www.sarahmeuleman.com
www.lebowskipublishers.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
29 juni 2016
Aantal pagina's
304
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sarah Meuleman
Hoofduitgeverij
Lebowski

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
125 mm
Product hoogte
24 mm
Product lengte
201 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
125 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
201 mm
Verpakkingsgewicht
288 g

EAN

EAN
9789048835966

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
2
0
1
1
0
  • Chaotisch

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar

    Nergens aangenaam om te lezen en niets waarin je iets van jezelf zou kunnen herkennen. Het raakte me nergens. Onsympathieke personages. Vergezocht en toch voorspelbaar. Heb me er werkelijk doorheen moeten worstelen.
    Na het lezen van haar boek ‘de vondeling’ was dit boek een tegenvaller.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Wat ik je wel vertel

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • Goede verhaallijn
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Een mooi geschreven boek met een onverwachte ontknoping .

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Goede kwaliteit, voordelige koop, duurzaam, ik ben enthousiast!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • weer eens wat anders

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal

    Ik had verwacht dat het een spannend boek zou zijn, maar dat is het niet. Maar evengoed is het een prettig boek om te lezen; goed verhaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 13 euro en 95 cent. Dit is een tweedehands product.
Alleen tweedehands
Als nieuw
In nette staat, geen leeslijnen en schoon.
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen