Wie is Maud Dixon?

Afbeeldingen
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789403115214
  • 13 april 2021
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Spectaculaire thriller voor fans van Joël Dicker en A.J.Finn

Florence Darrow heeft een slechtbetaalde baan bij een uitgeverij, en droomt ervan ooit een bestseller te schrijven. Toevalligerwijs krijgt ze de kans om de assistent te worden van de wereldberoemde en geheimzinnige schrijver Maud Dixon. Voor Florence is dit een droom die uitkomt. Eenmaal aan het werk ontdekt ze dat Maud Dixon een pseudoniem is van Helen Wilcox, een jonge vrouw tegen wie ze al snel opkijkt. Florence is vereerd als Helen haar vraagt om samen naar Marokko te reizen voor de research van haar nieuwe boek. De eerste dagen in Marokko zijn betoverend, en Florence kan haar geluk niet op. Maar dan wordt ze wakker in het ziekenhuis. De artsen noemen haar Helen Wilcox en zeggen dat ze een auto-ongeluk heeft gehad. Florence kan zich er niets van herinneren, en Helen lijkt volledig van de aardbodem verdwenen. Florence twijfelt heel even, maar maakt dan een keuze. Ze besluit om het leven van Helen Wilcox over te nemen, en daarmee ook haar wereldberoemde pseudoniem Maud Dixon…

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
13 april 2021
Aantal pagina's
304
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Alexandra Andrews
Hoofduitgeverij
Cargo

Vertaling

Eerste Vertaler
Hien Montijn

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
137 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
455 g

EAN

EAN
9789403115214

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

1 review
0
0
1
0
0
  • Wie is Maud Dixon

    Dit boek - cover en flaptekst - trok me meteen aan, wat een goed concept. Op een laagtepunt in je leven een unieke kans krijgen, iemands identiteit overnemen, het klinkt als een goede film en meestal is het boek beter. Ik was dus heel benieuwd.

    Dit is het debuut van de auteur Alexandra Andrews en het is een snelle lees al zijn de eerste hoofdstukken traag qua tempo. Het is makkelijk en vlot geschreven - soms een beetje te gedetailleerd of uitgeweid - en je kan dit boek, als het je grijpt, gerust uitlezen op een dag of enkele dagen.

    Meer op Alexs books and socks

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 26 euro en 49 cent.
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, vrijdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door internetboekhandel.nl
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via internetboekhandel.nl

Vaak samen gekocht

  • Billy Summers
    24,99
    Verkoop door Doorgelezen
  • Hij & zij
    22,99
    Verkoop door bol
  • Een langzaam smeulend vuur
    Adviesprijs 22,99 15,90
    Verkoop door Managementboek.nl
  • De stamboom
    Adviesprijs 21,99 12,99
    Verkoop door BoekXL.nl
  • Huiver
    23,99
    Verkoop door bol
  • Gegijzeld
    22,99
    Verkoop door bol