Wie is Maud Dixon?

Uitgever: Cargo

  • Nederlands
  • Paperback
  • 13 april 2021
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Spectaculaire thriller voor fans van Joël Dicker en A.J.Finn

Florence Darrow heeft een slechtbetaalde baan bij een uitgeverij, en droomt ervan ooit een bestseller te schrijven. Toevalligerwijs krijgt ze de kans om de assistent te worden van de wereldberoemde en geheimzinnige schrijver Maud Dixon. Voor Florence is dit een droom die uitkomt. Eenmaal aan het werk ontdekt ze dat Maud Dixon een pseudoniem is van Helen Wilcox, een jonge vrouw tegen wie ze al snel opkijkt. Florence is vereerd als Helen haar vraagt om samen naar Marokko te reizen voor de research van haar nieuwe boek. De eerste dagen in Marokko zijn betoverend, en Florence kan haar geluk niet op. Maar dan wordt ze wakker in het ziekenhuis. De artsen noemen haar Helen Wilcox en zeggen dat ze een auto-ongeluk heeft gehad. Florence kan zich er niets van herinneren, en Helen lijkt volledig van de aardbodem verdwenen. Florence twijfelt heel even, maar maakt dan een keuze. Ze besluit om het leven van Helen Wilcox over te nemen, en daarmee ook haar wereldberoemde pseudoniem Maud Dixon…

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
13 april 2021
Aantal pagina's
304
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Alexandra Andrews
Hoofduitgeverij
Cargo

Vertaling

Eerste Vertaler
Hien Montijn

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
455 g
Product breedte
137 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789403115214

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
3,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
0
1
0
0
  • Wie is Maud Dixon

    Dit boek - cover en flaptekst - trok me meteen aan, wat een goed concept. Op een laagtepunt in je leven een unieke kans krijgen, iemands identiteit overnemen, het klinkt als een goede film en meestal is het boek beter. Ik was dus heel benieuwd.

    Dit is het debuut van de auteur Alexandra Andrews en het is een snelle lees al zijn de eerste hoofdstukken traag qua tempo. Het is makkelijk en vlot geschreven - soms een beetje te gedetailleerd of uitgeweid - en je kan dit boek, als het je grijpt, gerust uitlezen op een dag of enkele dagen.

    Meer op Alexs books and socks

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
20 99
Uiterlijk 29 september in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen