Zenith (The Androma Saga, Book 1)
Zenith (The Androma Saga, Book 1)

Uitgever: HarperCollins Publishers

  • Engels
  • Paperback
  • 9780008228330
  • Druk: 1
  • januari 2018
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

'A whirlwind out-of-this-galaxy adventure!' Sarah J. Maas, bestselling author of A Court of Thorns and Roses and Throne of Glass. There is darkness sweeping across the stars. Most know Androma Racella as the Bloody Baroness: a powerful mercenary whose reign of terror stretches across the Mirabel Galaxy. To those aboard her fearsome glass starship the Marauder, she's just Andi, their captain and protector. When a routine mission goes awry, the all-girl crew's resilience is tested as they find themselves in a most unfamiliar place: at the mercy of a powerful bounty hunter connected to Andi's past and a harrowing betrayal. Perfect for fans of Marie Lu, Victoria Aveyard and Sarah J. Maas. Praise for Zenith: 'This book is epic beyond measure. I need the next one like I need air.' Rachael A, Amazon Reviewer 'I was torn between wanting to read as fast as my eyes could manage and wanting to savour spending time with the characters I grew to love.' Amazon Reviewer 'I thought this book was absolutely fantastic and had a great cast of characters.' Holly Moore, Amazon Reviewer 'Zenith is an outstanding read and one of my new favourites. Read it. You will not be disappointed.' Charlotte Burns, Amazon Reviewer

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
11 januari 2018
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Sasha Alsberg
Hoofduitgeverij
HarperCollins Publishers

Overige kenmerken

Gewicht
385 g
Product breedte
128 mm
Product hoogte
21 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
131 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
198 mm

EAN

EAN
9780008228330

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Leeftijd
Vanaf 13 jaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 2 reviews
4,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
1
0
0
  • Weinig op aan te merken
    • Spannend
    • Grappig

    Twee pluspunten: spannend en grappig.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend boek
    • origineel
    • Spannend
    • scifi

    Zenith ziet er ten eerste al prachtig uit! Het verhaal gaat over een groep meiden die een soort piraten zijn op een spaceship. Het verhaal is uniek en erg verrassend! Zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
18 50
Uiterlijk 18 augustus in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Tondeur Diffusion
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Tondeur Diffusion

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen