Auteur: Julie Cohen
  • Nederlands
  • Paperback
  • 18 april 2017
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Julie Cohen

Julie Cohen groeide op in Amerika maar werd tijdens haar studie verliefd op Engeland. Sindsdien woont ze daar met haar man, zoon en hond. Voor haar romans won ze al verschillende prijzen.

Samenvatting

Na de dood van haar zoon heeft Honor nauwelijks contact met haar schoondochter en kleindochter. Maar als Honor haar heup breekt, is ze gedwongen bij hen te wonen. Weten ze elkaar weer te vinden?

Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.

Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezig met dingen voor elkaar geheim te houden dan met elkaar steunen. Is dit het laatste zetje dat deze familie uit elkaar drijft, of weten ze elkaar weer te vinden?

’Een heerlijk verhaal over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor elkaar krijgen.’

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
18 april 2017
Aantal pagina's
352
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Julie Cohen

Vertaling

Eerste Vertaler
Anna Livestro

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
494 g
Product breedte
140 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789026140785

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
3,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
1
0
1
0
  • Herkenbaar, veel gedragingen zijn uit het leven gegrepen.
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Een fijn en makkelijk te lezen boek. Herkenbaar ook (ben zelf de middelste van de 3 generaties vrouwen). Je blijft lezen, ik kon het niet meer wegleggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Teleurstellend
    • Voorspelbaar
    • Geen diepgang
    • weinig aansprekende personages

    Geschreven bij Zij, jij en ik

    Ik ben aan dit boek begonnen naar aanleiding van een enthousiaste recensie van iemand die, net als ik, weg is van de boeken van Jojo Moyes. Op de kaft van Zij, jij en ik wordt eveneens de vergelijking gemaakt met de boeken van Jojo Moyes.

    Zij, jij en ik leest makkelijk weg, maar mist aan diepgang en het lukte me maar niet om sympathie voor de hoofdpersonen op te brengen. Het karakter van Honor sprak me nog het meeste aan en juist haar verhaal wordt amper uitgediept.

    Vanwege de enthousiaste recensie die ik had gelezen ben ik vol blijven houden, in de hoop dat het boek me nog positief zou verrassen, maar het boek heeft me nergens weten te boeien. De vergelijking met de boeken van Jojo Moyes gaat hier dan ook volledig mank.

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    3
  • Het dagelijkse leven
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam
    • prijzig

    Geschreven bij Zij, jij en ik

    Geweldig leuk boek

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    2
18 49
Uiterlijk 29 september in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door boeken en lectuur is nuttig
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via boeken en lectuur is nuttig

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 10,65
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 18,49
    Uiterlijk 29 september in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen