Zwart op wit
Zwart op wit

Uitgever: HarperCollins Holland

  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789402722208
  • Druk: 1
  • mei 2017
  • 418 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Op de bruiloft van twee collega's wordt Edie gekust... door de bruidegom, in het zicht van de bruid. En terwijl ze - achtervolgd door woedende bruidsmeisjes - naar haar hotelkamer vlucht, weet ze één ding zeker: haar leven zal voorlopig niet meer hetzelfde zijn.

Gelukkig werpt haar baas haar een reddingsboei toe. Ze mag in Nottingham (want daar is hij een film aan het opnemen) de biografie van Elliot Owen, een bekende acteur, gaan schrijven. Edie twijfelt geen seconde: dag Londen, hallo Nottingham!

Een heerlijke roman over jezelf zoeken en vinden, over ontdekken waar je voor staat en wie je echte vrienden zijn ... en natuurlijk over de liefde!

Over Zwart op wit:

'Meeslepend, spannend en ontroerend. Het is een geweldig boek en een absolute aanrader!' Chicklit

'Een ultiem zomerboek dat zeker niet mag ontbreken in je strandtas.' Boekhopper

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2017
Afmetingen
Afmeting: 23,6 x 15,4 x 4 cm
Aantal pagina's
418 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Mhairi McFarlane

Vertaling

EAN

EAN
9789402722208

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
723 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
154 mm
Verpakking hoogte
40 mm
Verpakking lengte
236 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
8 reviews
3,8
van de 5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

3
2
2
0
1
  • Niets is wat het lijkt. Ogenschijnlijk oppervlakkige feelgood roman
    • Meeslepend verhaal

    Hier is nu een modern sprookje over een vrouw, die gered wordt door een prins op het witte paard. De afloop is niet voorspelbaar als ‘en ze leefden nog lang en gelukkig’. Ik heb altijd al willen weten hoe het nou echt verder zou kunnen gaan als je de liefde van je leven ontmoet en de liefde wederkerig is. De werkelijkheid is zo weerbarstig! Zodra je een relatie hebt, op welk niveau dan ook (vriendschap, collega’s, ouders, partner, etcetera) dan begint het spel wat leven heet. Elliot de bekende acteur wordt geïnterviewd door Edie, want ze schrijft zijn biografie. Vele verwikkelingen later, die zowel vermakelijk, boeiend als mooi om te lezen zijn, zegt Elliot: “Wat telt in relaties zijn de keuzes die je maakt, niet het lot of karma.” Elliot is een vroegwijs mens op zijn dertigste. Hij zegt ook over degene, die veroordeeld wordt:” De mislukking is een wees en succes heeft vele ouders.” Daar gaat het boek over. De roddel rent sneller dan de eigenlijke waarheid. Wat ‘zwart op wit’ geschreven staat blijft eerder hangen dan hoe het gebeuren in werkelijkheid is verlopen. McFarlane hanteert de pen met verve. Ze schrijft goed en haar boek ontspant ondanks zware onderwerpen, die de revue passeren.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Leuk behalve het einde.
    • Meeslepend verhaal

    Het was een erg leuk boek met een verschrikkelijke tegenvaller van een einde. Als je van happily ever after houdt zou ik het boek zeker afraden.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Voor de liefhebbers van Marian Keyes en Lisa Jewell
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Als je houd van romantische boeken met inhoud, lees dan Mhairi Macfarlane. Ze is niet voor niets een van de grootste auteurs van romantiek in Groot Brittannië!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Lekker vakantieboek!
    • Grappig
    • ontspannend

    Wat een gezellig boek is dit. Ik moest er even inkomen, wennen aan de wat 'losse' schrijfstijl van Mhairi McFarlane, maar toen ik er eenmaal inzat kon ik het niet meer wegleggen. Edie maakt verkeerde keuzes en komt dan ook nog in een situatie terecht waar ze niet om heeft gevraagd. Alleen geven ze haar wel de schuld. Gelukkig heeft ze een aardige niet-oordelende baas die haar tegemoet komt en ze mag ver weg van haar woonplaats en collega's een biografie schrijven over een acteur. En ze mag het van haar baas absoluut niet aanleggen met deze acteur… Tja… Je gaat Edie steeds meer waarderen en ziet haar ook een beetje groeien. Ze leert wie haar vrienden zijn en wie niet en vindt uiteindelijk de liefde. Heerlijk boek voor tijdens de vakantie. Weinig diepgang maar toch net dat beetje dat het een boek maakt dat ik kan aanraden. Lekker vakantieboek!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Wat een vloekwoorden
    • vloeken

    De eerste hoofdstukken hebben vaart en je zit meteen in het verhaal. Maar het taalgebruik viel mij tegen. Er wordt te veel gevloekt. Daarom ben ik gestopt met lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijk leesvoer
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Ben je toe aan ontspanning en romantiek, dan is dit boek een aanrader. Het leest vlot weg, voor je het weet is het uit. Wat ook wel weer jammer is, want het is een ontzettend leuk verhaal. Veel fijne leesuurtjes!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Fan!
    • romantisch
    • Moeilijk in te komen

    Ik moest er even inkomen maar werd na een paar hoofdstukken helemaal meegesleept, één van de beste chicklits die ik al gelezen heb! (Zou ook een geweldige film zijn <3)

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zwart op wit
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Recensie Zwart op wit van Mhairi Mc Farlane

    Op de bruiloft van twee collega's wordt Edie gekust... door de bruidegom, in het zicht van de bruid. En terwijl ze - achtervolgd door woedende bruidsmeisjes - naar haar hotelkamer vlucht, weet ze één ding zeker: haar leven zal voorlopig niet meer hetzelfde zijn. Gelukkig werpt haar baas haar een reddingsboei toe: ze mag de biografie van een bekende acteur gaan schrijven. Dag Londen,
    hallo Nottingham!
    Een heerlijke roman over jezelf zoeken en vinden, over ontdekken
    waar je voor staat en wie je echte vrienden zijn ... en natuurlijk
    over de liefde!

    Ik kreeg de kans om dit mooie boek te lezen voor een recensie. Wat een prachtige cover en titel en beide passen goed bij het verhaal.
    Voor mij was het op het begin wel even wennen aan de schrijfstijl maar al gauw zat ik in het verhaal.
    Het verhaal leest ook lekker vlot weg.

    Het gaat over Edie die steeds de verkeerde keuzes maakt. Als ze in een situatie komt waar ze zelf niet veel aan kan doen, geven toch alle anderen haar de schuld. Haar prive leven wordt compleet te grabbel gegooid en dan kom je er pas achter wat social media allemaal met je kan doen. Haar vriendelijke baas, die niet oordeeld, geeft haar een kans. Ze moet weg uit Londen en in haar geboorteplaats een biografie schrijven over een bekende auteur.
    Edie komt er hier achter wie ze zelf is, waarom ze ooit is weg gegaan en ook wie ze kan vertrouwen en wie juist niet en ze vind haar liefde. Je krijgt echte waardering voor Edie.

    Een leuk boek over liefde, af en toe wat humor en ook met wat emotie.
    Ik geef het 3 sterren

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Hardcover
10 35
Alleen tweedehands
Als nieuw
. Conditie: Als nieuw. Editie: 1. Jaar: 2017. Taal: Nederlands.
Uiterlijk 28 januari in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.