Advil Reliva Liquid Caps 200 mg - 10 caps

Advil Reliva Liquid Caps 200 mg - 10 caps
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Merk: Advil

  • Capsule
  • 10 stuks
  • Volwassenen
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Advil Liquid-Caps 200 zijn pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Advil Liquid-Caps 200 werkt tot 2 maal sneller dan gewone ibuprofen 200mg tabletten doordat de werkstof vloeibaar is verpakt in een gel-capsule, die snel oplost in de maag. Bovendien zal de vloeibare werkstof snel de maag passeren en in de dunne darm (de plek waar het lichaam optimaal stoffen opneemt) terecht komen. Advil Liquid-Caps 200 werkt net zoals alle Advil pijnstillers langdurig.

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor ibuprofen

Let op!
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen van de capsule, voor acetylsalicylzuur of als andere pijnstillers bij u astma of benauwdheid door spierkramp in de luchtwegen, of ontsteking van het neusslijmvlies of netelroos veroorzaken. Niet gebruiken bij maagdarmontsteking, maagdarmbloeding, hersenbloeding of andere actieve bloeding, of aan een bloedziekte. Niet gebruiken als u een maagzweer hebt of hebt gehad, of bij zeer slecht functioneren van lever, hart of nieren. Niet gebruiken bij zwangerschap of tijdens periode van borstvoeding. Raadpleeg de bijsluiters bij gelijktijdig gebruik met andere (recept)geneesmiddelen. Bij twijfel, raadpleeg arts of apotheek.

Let op! Dit is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Over Advil

Advil Liquid Capsules zijn pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Een medicijn dat te gebruiken is bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Advil Liquid-Caps 200 werkt net zoals alle Advil pijnstillers langdurig. Naast de capsules heeft Advil ook nog de gel. Advil Gel is een heldere gel die geurloos is en niet plakt. De gel kun je gebruiken ter verzorging van soepele spieren en gewrichten. Advil Gel wordt snel opgenomen door de huid en dringt tot diep door in je spieren en gewrichten.

Productspecificaties

Gebruikswijze en werking

Werkzame stoffen
ibuprofen
Gebruiksaanwijzing
Gebruik de laagst effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten. Oraal gebruik. Voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten 12-18 jaar: Zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200 mg) per 24 uur. De capsules moeten met water worden ingenomen. Volwassenen dienen dit middel niet langer dan 10 dagen te gebruiken. Kinderen en adolescenten (12-18 jaar) dienen dit product niet langer dan 3 dagen te gebruiken. Neem contact op met uw arts, wanneer uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik.<br />Waarschuwingen Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart-, of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Houdbaarheid Tooltip
100

Productinformatie

Gewicht
0 kg

EAN

EAN
8712769019040

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
10
Allergeneninformatie
Bevat
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder<br/>reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn,<br/>menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de<br/>symptomen van verkoudheid en griep. Bewaren beneden 25&deg;C
Doelgroep
Volwassenen
Fabrikant Adres
Capelle a/d IJssel
Fabrikant Naam
Pfizer bv
Ingrediënten
Werkzame stoffen per zachte capsule<br />Ibuprofen 200 mg<br /><br /><br /><br />Overige bestanddelen: <br />Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gedeeltelijk gedehydrateerd vloeibaar sorbitol, Gelatine, Chinolinegeel (E104), Patentblauw (E131), Gezuiverd water, Witte inkt (Titaandioxide (E171), Propyleenglycol, Polyvinylacetaatftalaat, Macrogol 400), Phosal (Lecithine, Triglyceriden (middellange ketens)), Glycerolstereaat, Oliezuur, Ascorbylpalmitaat.
RVG Number
25572
Substantie
Capsule
Type pijnstiller
Ibuprofen
Type self care medicine
AV

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Substantie
Capsule
Merk
Advil
Assortiment
Drogisterij
Snelle bezorgopties
Vandaag Bezorgd, Vandaag Ophalen, Avondbezorging, Zondagbezorging, Gratis verzending
Aantal artikelen in verpakking: 10
3 95
Op voorraad
Select
Nu besteld, donderdag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen Op verlanglijstje
Andere verkopers (3)

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 14:00, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
Bekijk alle bezorgopties
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Slim combineren

  • Bundel met accessoire

    7,34
    Op voorraad. Nu besteld, donderdag in huis Tooltip