Alles op het spel EBOOK Tooltip

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789024588916
  • Druk: 1
  • juni 2020
  • 192 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Tamara Haagmans

Voor Tamara Haagmans (1980) uit Heerlen is schrijven net als ademen: ze doet het al haar hele leven. Na heel veel oefenen, doorzetten en diverse deelnames aan schrijfwedstrijden, kwam ze bij LS terecht. Haar onverbeterlijke romantische inslag zie je altijd terug in haar verhalen. Je kunt Tamara altijd wakker maken voor een goed boek, voor sushi óf wanneer ze een nieuwe jurk mag uitzoeken, want je zult haar nooit in een broek zien. Tamara Haagmans woont samen met de liefdes van haar leven: haar man en zoon – en haar boekenkast.Vijf vragen aan Tamara Haagmans over haar debuutroman, De mooiste dag van je leven:1. Wat vind je zo leuk aan het schrijven van een feelgoodboek?“Er is al zoveel ellende in de wereld. Met een feelgood kan ik er even voor zorgen dat ik mensen in míjn wereld sleep. Daar is ook wel ellende, maar je weet dat het in dit genre altijd min of meer goed afloopt. Ik word zelf gewoon heel vrolijk van feelgood en dat wil ik ook heel graag doorgeven.”2. Is feelgood ook meteen romantisch?“Ik weet niet hoe dat met andermans feelgood zit, maar bij mij wel. Ik kan me trouwens ook helemaal niet herinneren dat ik ooit een feelgood heb gelezen die niet romantisch was. Romantiek is juist een van de leukste dingen om te schrijven, en zeg nou zelf: wat is er ‘feelgood’ aan als ik twee mensen met 0,0% aantrekkingskracht bij elkaar zet om een potje te kaarten en ze het hele boek niets anders doen? Dat bedoel ik dus. Romantiek en feelgood horen wat mij betreft bij elkaar.”3. Waarom is jouw boek een echt feelgoodboek?“Omdat het alle ingrediënten heeft van een feelgood. Personages die je in je hart kunt sluiten, door elkaar wilt rammelen of juist wilt knuffelen. Verschillende emoties, twijfels, geheimen, en laat ik vooral de bijpersonages niet vergeten, die allemaal hun eigen struggles hebben maar wat ze juist zo interessant maakt.”4. Hoe zou je je hoofdpersoon Krista omschrijven?“Als iemand die te ver en te diep over dingen nadenkt. Ze is zorgzaam, en staat altijd voor anderen klaar terwijl ze zelf liever geen hulp vraagt (of accepteert). Inventief, maar soms ook een tikje naïef. Een echt familiemens ook.”5. Zijn er speciale locaties die perfect passen bij feelgood en terugkomen in het boek?“In mijn boek zit de Koning Boudewijntoren in Vaals. Daar kom ik zelf heel graag in de zomer, en I feel good ( ;) ) als ik er ben. Het is een echte toeristische trekpleister, naast het Drielandenpunt. En natuurlijk is er nog de spil van het verhaal: de kringloop. Ik werk zelf in een kringloopwinkel op de boekenafdeling, en wat is daar nou níét goed aan?”

Samenvatting

Alles op het spel is een ontroerend verhaal van Tamara Haagmans, bekend van De mooiste dag van je leven. Voor de lezers van Jojo Moyes en Nicholas Sparks. Als Lily zich na een lange en zware periode van ziekte eindelijk weer goed voelt, zet ze alles op het spel om haar droom na te jagen en danseres te worden. En het lukt! Ze mag dansen in een videoclip. Haar ouders hebben hun bedenkingen, maar Lily laat zich niet uit het veld slaan. Al snel maakt ze kennis met Jim, de maker van de videoclip. Hoewel Lily hem eerst een arrogante kwal vindt, ontstaat er al gauw een zinderende aantrekkingskracht tussen de twee. Maar Lily heeft een naar voorgevoel; ze voelt zich steeds zieker en de angst dat het weer helemaal mis is met haar gezondheid groeit. Wat als ze niet alleen moet stoppen met dansen, maar ook Jim in de steek moet laten? Durft Lily haar hart te volgen?

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
juni 2020
Aantal pagina's
192 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Tamara Haagmans
Uitgever
Luitingh-Sijthoff

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9789024588916

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
5.0
van de 5
Aantal reviews: 2
0
0
0
0
2
  • Zo mooi
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Een prachtig boek. Waarin Tamara fantastisch weer geeft hoe Lily zich voelt. Terwijl ze de strijd aan moet gaan. Het boek leest fijn, en wat ik ook prettig vind is de wisseling tussen de 2 hoofdpersonen dus dat je steeds vanuit een ander oogpunt het verhaal verder leest.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zo mooi, zo ontroerend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Zucht... Van dit verhaal moest ik dus echt even bijkomen. Gisteravond las ik "Alles op het spel" uit van Tamara Haagmans.
    Lilly is ernstig ziek geweest, maar na een zware periode van herstel zet ze alles op alles om haar droom na te jagen. Lilly wil namelijk danseres worden. Dit lukt, ze mag dansen in een videoclip. Samen met Jim, de maker van de videoclip. In eerste instantie is de band tussen Lilly en Jim niet vanzelfsprekend, maar al snel ontstaat er meer. Lilly voelt zich de laatste tijd alleen niet goed, ze is bang dat de ziekte terug is en ze moet stoppen met haar passie dansen. Ze deelt haar onzekerheid over haar gezondheid niet, daar heeft Lilly het niet graag over. Ze gaat alleen op controle in het ziekenhuis, en komt daar voor een enorme keuze te staan. Net nu ze samen met Jim prachtige dromen van kleine zieke kinderen lieten uitkomen. Durft Lilly te denken aan de keuzes die ze moet gaan maken? Durft ze haar hart te volgen? Dit verhaal is zo ontroerend, maar tegelijkertijd zo mooi. Verschillende emoties komen echt bij de lezer binnen, dit heeft Tamara zo goed beschreven. Dank hiervoor! Wil je weten wat sneeuwwitje hiermee te heeft? Lees dan zelf "Alles op het spel"
    Leestip: houd zakdoekjes binnen handbereik!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
2 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
Ebook
Wat je kan verwachten:
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht