Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

Boek omdraaien
  • Engels
  • Paperback
  • 9781442408937
  • Druk: Reprint
  • augustus 2014
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Benjamin Alire Sáenz

"Benjamin Alire Sáenz (born August 16, 1954) is an American poet, novelist and writer of children's books.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

This Printz Honor Book is a tender, honest exploration of identity (Publishers Weekly) that distills lyrical truths about family and friendship. Aristotle is an angry teen with a brother in prison. Dante is a know-it-all who has an unusual way of looking at the world. When they meet at the swimming pool, they seem to have nothing in common. But as the two loners start spending time together, they discover that they share a special kind of friendship--the kind of friendship that changes lives and lasts a lifetime. And it is through their friendship that Ari and Dante will learn the most important truths about themselves--and about the kind of people they want to be.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
Reprint
Verschijningsdatum
augustus 2014
Afmetingen
20,9 x 14,6 x 2,4 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Aanbevolen leeftijd
13 - 17 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Benjamin Alire Sáenz
Uitgever
Simon & Schuster

EAN

EAN
9781442408937

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
341 g
Verpakking breedte
146 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
209 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 13 jaar, vanaf 14 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Familie & Relaties
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.7
van de 5
Aantal reviews: 74
0
0
1
19
54
  • I'M NOT CRYING, YOU'RE CRYING
    • Spannend
    • Grappig
    • Mooi vormgegeven

    Aristotle, of Ari, is een gewone 15-jarige jongen. Behalve dat hij niet veel vrienden heeft, hij vindt anderen van zijn leeftijd gewoon niet interessant. Hierdoor denkt iedereen natuurlijk dat hij droefgeestig en eenzaam is, maar Ari kan zich daar niks van aantrekken.
    Dan leert hij Dante kennen.
    Goede Dante, slim, mooi en zo lief. Veel te lief voor Ari.
    Dante vertelt Ari dat hij liever jongens kust dan meisjes. Dat is natuurlijk oké voor Ari. Maar het wordt een beetje moeilijk voor hem wanneer Dante ook toegeeft dat hij hem leuk leuk vindt. Hij kan of wil het gewoonweg niet begrijpen. Want Ari is niet gay. Of dat denkt hij...

    Dit is geen typisch liefdesverhaal. Ik herhaal: geen romantiek. Het is voornamelijk een verhaal over vriendschap en familie, vertrouwen en eerlijk zijn tegen onszelf. Daarna pas komt liefde en LGBT.

    Het is heel simpel geschreven. Geen gezegden of ingewikkelde woorden, maar in de plaats hier en daar een paar scheldwoorden, en dat geeft juist het gevoel dat we echt in het hoofd van Ari zitten.

    Het is een van mijn favoriete boeken geworden. Dankzij mij waren mijn vrienden ook elke dag mee met het verhaal. Ik kon er maar niet over zwijgen. En mission accomplished, want twee vrienden hebben mij gevraagd of ze mijn boek mochten lenen ;)

  • Best Book Ever
    • Grappig
    • Mooi vormgegeven
    • de kaft
    • personages
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Dit is het beste boek dat ik dit jaar heb gelezen, misschien zelfs wel het beste tot nu toe.
    Dit boek is geprezen door velen en heeft (terecht) veel prijzen gewonnen.
    De personages zijn goed te begrijpen, vooral Ari. Zo deed hij wel eens dingen / maakte hij keuzes die ik niet zo snel gemaakt zou hebben maar je begrijpt waarom hij het doet.

    Als je een boek zoek om te lezen: lees dit! Dit is het soort boek dat je nooit meer zal vergeten.
    Het is makkelijk en snel te lezen en de kaft is schitterend.
    Ik raad dit boek echt aan iedereen* aan.
    ( * persoonlijk zou ik dit aanraden voor 13+, maar dat hangt van de persoon af )

  • Geen moment weg kunnen leggen
    • Grappig
    • Mooi vormgegeven
    • leest prettig
    • ook voor oudere lezers geschikt.
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik heb dit boek aan mijn favoriete boeken lijstje kunnen toevoegen. Hoewel het boek misschien voor een jonger publiek is geschreven, heb ik (22 jaar) er alsnog erg van kunnen genieten. De schrijver heeft de 2 jongens zulke verschillende levens en persoonlijkheden gegeven, en het is mooi om te lezen hoe hij een band tussen deze twee personen heeft gecreëerd. Ik heb het boek inmiddels al 2 keer gelezen. Het zit bomvol mooie citaten en leest makkelijk weg.

    Wel jammer vind ik het dat, naar mijn mening, de hele reden van Ari's boosheid (zijn broer) wat matig is beschreven en ik had hier graag meer over willen weten. Het einde was ook nogal abrupt.

  • Beste boek dat ik dit jaar gelezen heb!
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • origineel
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik vond dit een heel leuk boek. het heeft me aan het denken gezet en het heeft me ook iets doen begrijpen over mezelf. Dit is waarschijnlijk het beste boek die ik dit jaar zal lezen! Origineel verhaal en goed geschreven, ik zal zeker nog meer van deze schrijver lezen. Echt een top boek!

  • Eén van de beste boeken ooit!

    Dit boek is echt een parel! Unieke verhaallijn, uitgebreide woordenschat maar toch niet al te moeilijk, en een prachtige schrijfstijl! Ik wou elk woord in dit boek markeren, zo mooi dat het is geschreven. Het boek heeft me ook dieper doen nadenken over hoe tieners denken en hoe moeilijk het soms is om jezelf te vinden in tijden zoals deze. Een echte aanrader voor fans van John Green, Rainbow Rowell, Stephenie Perkins en Jennifer E. Smith! Dit boek verdient écht een plaats op jouw boekenplank!

  • Fantastisch
    • Fantasierijk
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig
    • Spannend
    • goede karakters
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Dit boek is zonder twijfel één van mijn favoriete boeken (eigenlijk kan alleen The realm of possibility van David Levithan hier tegen opboksen). De eerste keer dat je het leest wordt je vastgegrepen door de verhaallijn en de boeiende karakters en hun chemie.
    Echter de tweede keer dat je het leest gaat er een compleet nieuwe wereld voor je open. Totaal andere dingen gaan je opvallen. Het verhaal is geschreven vanuit Aristotle's (Ari) oogpunt, een jongen die nogal in de knoop is met zichzelf en zijn familiegeschiedenis en het leven in het algemeen eigenlijk.
    Hij is degene die alle gebeurtenissen beschrijft, maar als je het boek opnieuw en opnieuw leest gaan juist de dingen die hij niet beschrijft meer opvallen. De momenten die hij liever wil vergeten en de momenten waarbij hij zijn echt emoties niet wil toegeven en die dus ook compleet negeert door bijvoorbeeld een heel hoofdstuk alleen maar dialoog te beschrijven.

    Kortom, je begint erachter te komen dat dit boek één grote puzzel is en dat letterlijk elke zin een eigen functie is, niet één te veel, niet één te weinig.

    Het is echt fantastisch

  • Feel good book
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • feel good
    • gedrukte "stikkers" op cover
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Dit boek is het perfecte voorbeeld van een feel good book. De combinatie van de twee hoofdpersonen is wel het bijzonderste van dit boek. De titel suggereert al een filosofisch boek, wat het ook is, maar het is heel mooi subtiel door het verhaal geweeft, zodat het je wel laat nadenken, maar het niet saai wordt. Het is het verhaal van een prachtige vriendschap en een echte aanrader .

  • Must read
    • Leerzaam
    • goed geschreven

    Geschreven bij Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    Een ontroerend boek over twee jongens die samen de geheimen van het universum ontdekken. En hierdoor meer over elkaar en zichzelf leren dan ze ooit alleen zouden kunnen.

  • Prachtig verhaal
    • Mooi vormgegeven

    Mooi en emotioneel verhaal. Leest lekker weg en niet te ingewikkeld. Geschikt voor beginnende engels lezers.

  • Uniek verhaal!
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • uniek
    • filosofisch
    • ontroerend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    Dit is heel snel mijn favoriete boek geworden, en heb het sinds mijn koop een paar dagen geleden al meerdere keren gelezen. De verhaallijn is vrij simpel, er wordt vooral gefocust op karakter ontwikkeling maar absoluut niet saai en dat is juist het mooie van dit boek. Het is heel goed te volgen, makkelijke woorden, korte zinnen maar heeft ook een poëtische manier van lezen. Het boek wordt geschreven vanuit Ari, in wie ik me erg goed kon herkennen, die worstelt met opgroeien, een zwijgzame familie en gevoelens die hij niet goed kan plaatsen. Als hij Dante ontmoet, die juist heel open en vol leven zit, vindt hij in hem een goede tegenpool. Ik vond het heel mooi dat het verhaal meerdere onderdelen aanpakt, zoals liefde, volwassen worden, familie, vriendschap en ook nog de Mexicaanse afkomst van beide jongens. Zeker een boek dat ik nog meerdere keren op zal pakken!

10 89
Uiterlijk 6 maart in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (1)

Vaak samen gekocht

Hulp nodig bij het kiezen?

advies over educatieve kinderboeken