Before Long
  • Engels
  • Paperback
  • 9781951084080
  • juli 2019
  • 72 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Contentment is a virtue? Why not laugh at the winding path we take to arrive? This illustrated story is a romantic comedy in the tradition of Groundhog's Day and Alice in Wonderland. A young couple looking for the perfect house seeks romance in a home but discovers the myth of contentment instead. A parable.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
juli 2019
Aantal pagina's
72 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Auralee Arkinsly
Redacteur
Sam Duke
Uitgever
Capture Books

EAN

EAN
9781951084080

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
191 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
216 mm
Verpakking hoogte
5 mm
Verpakking lengte
216 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nog geen reviews
18 99
Verwacht over 9 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice