Creativity, Inc Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration

Creativity, Inc
Afbeelding 1 van 2
  • Engels
  • Pocket
  • 9780553841220
  • Druk: 1
  • april 2014
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Ed Catmull

"Edwin Earl Catmull (born March 31, 1945) is an American computer scientist and current president of Pixar and Walt Disney Animation Studios. As a computer scientist, Catmull has contributed to many important developments in computer graphics.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

"NAMED ONE OF THE BEST BOOKS OF THE YEAR BY

The Huffington Post • Financial Times • Success • Inc. • Library Journal



""What does it mean to manage well?""



From Ed Catmull, co-founder (with Steve Jobs and John Lasseter) of Pixar Animation Studios, comes an incisive book about creativity in business-sure to appeal to readers of Daniel Pink, Tom Peters, and Chip and Dan Heath. Forbes raves that Creativity, Inc. ""just might be the business book ever written.""



Creativity, Inc. is a book for managers who want to lead their employees to new heights, a manual for anyone who strives for originality, and the first-ever, all-access trip into the nerve center of Pixar Animation-into the meetings, postmortems, and ""Braintrust"" sessions where some of the most successful films in history are made. It is, at heart, a book about how to build a creative culture-but it is also, as Pixar co-founder and president Ed Catmull writes, ""an expression of the ideas that I believe make the best in us possible.""



For nearly twenty years, Pixar has dominated the world of animation, producing such beloved films as the Toy Story trilogy, Monsters, Inc., Finding Nemo, The Incredibles, Up, and WALL-E, which have gone on to set box-office records and garner thirty Academy Awards. The joyousness of the storytelling, the inventive plots, the emotional authenticity: In some ways, Pixar movies are an object lesson in what creativity really is. Here, in this book, Catmull reveals the ideals and techniques that have made Pixar so widely admired-and so profitable.



As a young man, Ed Catmull had a dream: to make the first computer-animated movie. He nurtured that dream as a Ph.D. student at the University of Utah, where many computer science pioneers got their start, and then forged a partnership with George Lucas that led, indirectly, to his founding Pixar with Steve Jobs and John Lasseter in 1986. Nine years later, Toy Story was released, changing animation forever. The essential ingredient in that movie's success-and in the thirteen movies that followed-was the unique environment that Catmull and his colleagues built at Pixar, based on philosophies that protect the creative process and defy convention, such as:



• Give a good idea to a mediocre team, and they will screw it up. But give a mediocre idea to a great team, and they will either fix it or come up with something better.

• If you don't strive to uncover what is unseen and understand its nature, you will be ill prepared to lead.

• It's not the manager's job to prevent risks. It's the manager's job to make it safe for others to take them.

• The cost of preventing errors is often far greater than the cost of fixing them.

• A company's communication structure should not mirror its organizational structure. Everybody should be able to talk to anybody.



Praise for Creativity, Inc.



""Over more than thirty years, Ed Catmull has developed methods to root out and destroy the barriers to creativity, to marry creativity to the pursuit of excellence, and, most impressive, to sustain a culture of disciplined creativity during setbacks and success.""-Jim Collins, co-author of Built to Last and author of Good to Great



""Too often, we seek to keep the status quo working. This is a book about breaking it.""-Seth Godin"

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Pocket
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2014
Afmetingen
23,3 x 15,4 x 3,2 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Ed Catmull Amy Wallace
Co-auteur
Amy Wallace
Uitgever
Random House LCC US

EAN

EAN
9780553841220

Overige kenmerken

Gewicht
545 g
Verpakking breedte
154 mm
Verpakking hoogte
22 mm
Verpakking lengte
235 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.9
van de 5
Aantal reviews: 11
0
0
0
1
10
  • voor iedereen
    • Heldere uitleg
    • Inspirerend
    • Praktisch toepasbaar
    • Toegankelijk
    • historisch
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Dit is een boek voor iedereen die een beetje leergierig is zonder zich door een saai verhaal te moeten ploegen.
    Geschreven in goed Engels, niet zomaar op papier gezet dit is een zorgvuldig voorbereid werk.
    Creativity Inc. lees je twee keer.

  • Zeer interessant boek
    • leest vlot
    • interessant
    • leerrijk

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Het is een zeer interessant boek voor zij die geïnteresseerd zijn in creativiteit en management. Ook als je een grote fan was/bent van pixar is het een aanrader, aangezien je mee "achter de schermen" genomen wordt. Ik twijfelde tussen Engels en Nederlands, maar ben toch tevreden met mijn Engelse versie.

  • Het verhaal achter het succes van Pixar's Toy Story
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    CREATIVITY, INC. is een zeer interessant boek voor managers, maar ook voor iedereen die geïnteresseerd is om meer te weten te komen over de groei van Pixar of gewoon op zoek is naar een interessant boek over ondernemen, creativiteit en het belangrijkste: Toy Story.

    Normaal lees ik niet graag boeken over management of waarin CEO's hun verhaal vertellen over het ontstaan van hun bedrijf en hoe goed zij zelf wel niet zijn.

    Pluspunten:
    + erg motiverend
    + interessant
    + ook de Engelse versie is makkelijk te lezen
    + leuke anekdotes
    + aanrader voor animatiefilm liefhebbers

  • Inspiratie voor iedereen
    • Inspirerend
    • informatief

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Een geweldig boek en ik zou bijna zeggen een must read voor alle managers over hoe je mensen moet blijven organiseren en inspireren om het best uit ze te halen in een groeiende organisatie. Niet alleen voor managers maar ook heel leuk om te lezen over de evolutie van de Pixar animaties, hoe ze ooit begonnen en hoe ze er uiteindelijk uit zien. Een hele belangrijke boodschap hier is dat fouten maken mag en soms zelfs nodig is om verder te komen, zolang de cultuur van de organisatie daar op is ingericht.

  • Must read

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Goed boek, eveneens aan te raden als cadeau aan creatievelingen en entrepreneurs. Onderwerpen zijn interessant voor een diverse groep en voor elk soort werk toepasbaar. Aanrader!

  • Interessant boek dat vlot leest

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Erg interessant boek voor iedereen die interesse heeft in management en creativiteit. Leest vlot en geeft een unieke kijk achter de schermen.

  • Geweldig managementboek
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Fantastisch boek, vlot geschreven met leuke achtergrondverhalen over Pixar's films en de ontwikkeling van het bedrijf. De lessen zijn zeer waardevol voor managers in alle soorten bedrijven!

  • Goed
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • prijzig

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    De pluspunten van dit artikel vind ik: goede kwaliteit, duurzaam
    Maar wat ik jammer vind: prijzig

  • Aanrader
    • Toegankelijk
    • Inspirerend
    • Praktisch

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Zeer leuk boek dat managementlessen combineert met verhalen over een zeer interessant bedrijf.

  • Inspirend om te lezen
    • afwisselend goed opgebouwd verhaal

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Leuk om te lezen, spreekt enorm aan door het hele Pixar verhaal

12 50
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Als nieuw
1 - 8 dagen Tooltip
Verkoop door Peter Boer 8.4
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 14 dagen bedenktijd
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis

Alle bindwijzen en edities (8)

  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 14,32
    Direct beschikbaar
  • 16,27
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
  • 19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 23,99
    Uiterlijk 5 februari in huis Tooltip
  • 12,50
    1 - 8 dagen Tooltip
  • 31,99
    Uiterlijk 30 januari in huis Tooltip