Dark EBOOK Tooltip

Auteur: C. C. Blake
Taal: Engels
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: C. C. Blake
Uitgever: Smashwords Edition
  • Engels
  • E-book
  • 9781301777372
  • december 2012
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties

Samenvatting

Ville and Shorty are couple of hotheaded rednecks with an ax to grind. As twilight settles, they are hunting for targets.


Rick and Lupe hope to leave their worries behind by driving into San Antonio for a good old dinner-and-a-picture-show date. Before the night is over, they will learn about terror.


Hal is hoping to arrange a reunion hook up with his old flame. Before dawn, he will discover he should have moved on.


When these five characters meet on the back roads of south Texas, this will be one hell of a night . . .


Fans of Joe R. Lansdale, Richard Laymon and Jack Ketchum will find plenty of thrills and suspense in C. C. Blake's ''Dark.''

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
2015-08-09
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
C. C. Blake
Uitgever
Smashwords Edition

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9781301777372

Overige kenmerken

Oorspronkelijke releasedatum
2012-12-03
Thema Subject Code
FK

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
Bindwijze: E-book
0 91
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen