De schoonmoeder

Boek omdraaien
Auteur: Sally Hepworth
Uitgever: Boekerij
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022588093
  • Druk: 1
  • oktober 2019
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting



"Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project


Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott



Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld.



Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte.





Over de boeken van Sally Hepworth



"Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.' Library Journal


"Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.' People


"Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.' Publishers Weekly


"Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.' New York Journal of Books

Lees de eerste pagina's

4.8
van de 5
6 reviews
0
0
0
1
5
12
  • Spannend
    3
  • Goede verhaallijn
    3
  • Grappig
    2
  • Meeslepend verhaal
    2
  • mooi geschreven leest lekker
    1
  • vleugje humor maar voor herkenbaar menselijk
    1
0
Toon meer punten Toon alleen de eerste 3 punten
  • Een liefdevol roman
    • mooi geschreven leest lekker
    • vleugje humor maar voor herkenbaar menselijk
    • pakkend whodunnit

    Een mooi boek, vanuit het standpunt van schoonmoeder Diana en schoondochter Lucy, waarin herkenbare miscommunicatie en onbegrip de revue passeren. Naast de centrale verhaallijn rondom de dood van Diana, ontdekken we het verleden van de dames, die zo verschillend zijn. Of toch niet? Een liefdevol boek met warmte en menselijkheid.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Herkenbaar

    Je zit direct mee in het verhaal. Er zijn geen vervelende en lange omschrijvingen bij de start van het boek. Het boek bestaat vooral uit aaneenschakelingen tussen heden en verleden van de 2 hoofdpersonages. In het begin is het even wennen hieraan, maar eens je het systeem door hebt leest het boek als een trein. Je wordt ook geconfronteerd met maatschappelijke onderwerpen zoals o.a. euthanasie en IVF. Het boek is een echte aanrader met een verrassend einde.

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • De schoonmoeder

    Een heel spannend boek van het begin tot het einde. Ook al gaat het van het heden naar het verleden.
    Het blijft boeiend tot het einde. En als dan de ontknoping is hebben ze mij toch op het verkeerde been gezet. Ga zeker nog van haar boeken lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Geweldig, niet weg te leggen
    • Spannend
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • onvoorspelbaar
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Door middel van sprongen door heden en verleden leer je Diana en Lucy kennen en de onderlinge familieverhoudingen spatten van de bladzijden af. Dit boek is moeilijk weg te leggen omdat je gedoseerd informatie krijgt toegespeeld van de schrijfster en wel zodanig gedoseerd dat je niet kunt stoppen met lezen. Hoe het precies in elkaar zit blijft lang verborgen en zie je niet aankomen.

    De schoonmoeder, Diana, lijkt een schoonmoeder die je niemand toewenst, en toch gaat je hart naar haar uit. Schoondochter Lucy heeft even nodig voordat ze haar schoonmoeder weet te waarderen, en dan heb je nog de andere familieleden en onderlinge verhoudingen. In dit boek komt duidelijk naar over dat iedereen wel een probleem of geheim met zich meedraagt wat ieders gedrag beïnvloedt.

    Het boek omvat liefde en menselijkheid, een heerlijke combinatie. Een boek om binnen en dag uit te lezen waarna je weer even moet landen in je eigen leven.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Spannend en boeiend boek!
    • Spannend
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Een heerlijk boek, leest snel en makkelijk weg en blijft boeien tot het eind. Een heel menselijk en soms ook heel herkenbaar verhaal vanuit meerdere oogpunten. Je leest in het heden en verleden waardoor je steeds meer stukjes van het verhaal krijgt, maar doordat je van heden naar verleden en weer terug gaat blijft het spannend tot de laatste bladzijde wat er nu precies is gebeurt. Met een verrassend einde. Zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Warm
    • Spannend
    • Goede verhaallijn

    Spannend warm boek met verleden en heden. Niets is wat het lijkt maar zodra je de personages leert kennen wil je blijven lezen, een aanrader

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
oktober 2019
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Sally Hepworth
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Sabine Mutsaers Sabine Mutsaers
Originele Titel
The Mother-in-Law

EAN

EAN
9789022588093

Overige kenmerken

Thema Qualifier Code
5LK
Thema Subject Code
FXD

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
19 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
Andere verkopers (3)

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Kies zelf de bezorgdag
Bekijk alle bezorgopties
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht