Een recept voor geluk Laura's familie dreigt uit elkaar te vallen. Kunnen de familierecepten hen weer samenbrengen?

Boek omdraaien
Auteur: Veronica Henry
Uitgever: Boekerij
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022587317
  • Druk: 1
  • september 2019
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Veronica Henry

"Veronica Henry (born 1963) is a British writer of Romance novels, TV script writer and journalist. In 2014, her novel A Night on the Orient Express won the Romantic Novel of the Year Award by the Romantic Novelists' Association.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

‘Een aangrijpend familiedrama, maar ook met de nodige humor… plezier gegarandeerd.’ Woman & Home

Nu haar kinderen het ouderlijk huis hebben verlaten, bereidt Laura Griffin zich voor op het legenestsyndroom. Het idee dat het in Lark Hill nummer 11 stil zal zijn waar het normaal gesproken bubbelt en bruist van het geluid, waar altijd wel vrienden binnen komen vallen en waar de gezellige keuken altijd naar heerlijke gerechten geurt, is bijna ondenkbaar. Toch hoopt Laura dat ze daardoor meer tijd voor zichzelf en voor haar relatie met haar man Dom heeft.

Maar wanneer een oud geheim het huwelijk van Laura en Dom op zijn grondvesten doet schudden, heeft Laura het gevoel dat niet alleen haar heden, maar ook haar verleden op losse schroeven staat. Ze richt zich, totaal verloren, op haar grootste troost: het receptenkistje van haar grootmoeder, dat ze tijdens de Tweede Wereldoorlog vulde met recepten zodat haar gezin ook in moeilijke en angstige tijden samen kon genieten van lekker eten. Laura wordt geïnspireerd door het lef dat haar grootmoeder in de oorlog toonde en krijgt een idee dat haar een nieuw doel geeft. Ze begint vastberaden met het volgen van haar eigen weg. Maar zelfs de dapperste vrouw heeft mensen nodig die van haar houden, en zij hebben haar net zo hard nodig.


De pers over Een recept voor geluk

‘Een roerend mooi feelgoodboek, perféct voor de zomer.’ ***** Daily Express

‘Een sfeervol en knus boek. Boeiend tot de laatste bladzijde.’ Sunday Express

‘Puur genieten!’ Jill Mansell

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2019
Afmetingen
21,5 x 14,1 x 3,5 cm
Aantal pagina's
384 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Veronica Henry
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Willeke Lempens Willeke Lempens
Originele Titel
A Family Recipe

EAN

EAN
9789022587317

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
563 g
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Snelle bezorgopties
Vandaag Bezorgd, Vandaag Ophalen, Avondbezorging, Zondagbezorging, Gratis verzending
5.0
van de 5
Aantal reviews: 2
0
0
0
0
2
  • Feelgood
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Wat een heerlijk boek om te lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • voor fans van Sophia Kinsella, Jill Mansell en Katie Fforde
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    heb echt super genoten van dit boek!!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
19 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Kies zelf de bezorgdag
  • Vandaag nog bij afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)
Bekijk alle bezorgopties
Andere verkopers (5)
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 15,19
Tweedehands