Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Endgame 2 - De luchtsleutel

Boek omdraaien
  • Nederlands
  • 1e druk
  • 9789000340750
  • oktober 2015
  • Paperback
  • 440 pagina's
Alle productspecificaties

James Frey

James Christopher Frey (Cleveland (Ohio), 12 september 1969) is een Amerikaans schrijver. Hij schreef de boeken A Million Little Pieces, My Friend Leonard en Bright Shiny Morning. A Million Little Pieces is een autobiografisch verhaal over Freys drugsverslaving. In 2005 prees Oprah Winfrey dit boek, waarna het een bestseller in Amerika werd. Later ontdekte website The Smoking Gun dat Frey verschillende delen van zijn verhaal heeft overdreven.[1] Op 26 januari 2006 was Frey opnieuw op bezoek bij Oprah, en ze liet hem boete doen voor z'n leugens.[2] In 2010 werkte Frey samen met Jobie Hughes aan het boek I Am Number Four, dat tevens werd verfilmd. br /br /Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.nl"Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen/a.

(Foto: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)

Samenvatting

Na de ultieme strijd in Endgame - De opdracht, waarbij twaalf mensen 'speelden' om hun eigen eeuwenoude cultuur, gaat de strijd nu onverminderd door. Endgame, de wereldwijde game die hun lot zal bepalen, is de keiharde realiteit. Ze strijden om de felbegeerde drie sleutels, waarmee de winnaar het voortbestaan van zijn cultuur veiligstelt. Ook in dit tweede deel is er maar één regel: er zijn geen regels.
De spelers die nog in de running zijn, vervolgen hun gevecht op leven en dood. Het spel kent letterlijk en figuurlijk geen grenzen en is loodzwaar, de inzet immens hoog. What will be will be.

Recensie(s)

Het tweede deel van Endgame is begonnen. De eerste sleutel, de Aardsleutel, is gevonden. Nu moeten de Spelers op zoek naar de tweede sleutel, de Luchtsleutel. Van de twaalf Spelers zijn er nog maar negen over. Uiteindelijk zal de winnende Speler overleven en met hem ook zijn hele lijn. De rest van de mensheid zal sterven. Een spannend, heftig en soms gruwelijk fantasyverhaal boordevol actie. In ieder hoofdstuk staat een van de Spelers centraal. De belevenissen van de Spelers zijn beschreven in de derde persoon enkelvoud. Het karakter van de personages, hun gedachten en motieven zijn helder uitgewerkt. In dit tweede deel* worden de verschillen tussen de personages duidelijker: er zijn goede Spelers, zij zetten steeds meer vraagtekens bij dit afschuwelijke spel. Er zijn ook gewelddadige Spelers die alles over hebben voor de overwinning. Het boek bevat zowel beeldende als tekstuele aanwijzingen voor de lezers die online meespelen aan Endgame. Voor liefhebbers van 'The Hunger Games' en 'De Test'. Dit tweede deel van de Endgame-trilogie zal veel jongeren aanspreken. Vanaf ca. 15 jaar.

Linda Adam

Lees de eerste pagina's

Reviews Endgame 2 - De luchtsleutel

  • Goede kwaliteit (2)
  • Voordelige koop (1)
  • duurzaam (1)
  • makkelijk geschreven (1)
  • imperiaal stelsel gebruikt (ook in de vertaling) (1)
Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten
Schrijf een review
  • Gruwelijk en onwijs spannend

    In ‘Endgame 2 – De luchtsleutel’ gaan de overgebleven deelnemers op zoek naar de tweede sleutel, ‘De luchtsleutel’. Net als het eerste deel is dit deel gevuld met flink wat geweld, soms wat heftig. Ik vond het soms af en toe iets te gruwelijk, hoewel dat wel heel goed bij het verhaal past. Toch vond ik het soms best heftig voor het genre, dit wordt toch onder ‘Young Adult’ geplaatst en dat paste niet altijd even goed.

    Desondanks leest ‘De luchtsleutel’ weer als een trein, je zit meteen net als de deelnemers compleet in het spel en je wilt weten of je favoriete speler zal overleven. Ik ben echt benieuwd hoe James Frey het einde van deze serie zal laten aflopen. Er komt namelijk nog een derde deel, hoewel deze pas volgend jaar uit zal komen.

    De serie Endgame is spannend, soms wat gruwelijk, maar wel heel bijzonder. James Frey heeft met ‘De luchtsleutel’ weer een boeiend verhaal neergezet en ik ben benieuwd hoe dit af zal lopen.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Goede boekenreeks

    Geschreven bij Endgame 2 - De luchtsleutel

    Dit boek kan ik aanraden want eens je begint te lezen wil je dit boek in een teug uitlezen

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Spannend deel 2!

    Geschreven bij Endgame 2 - De luchtsleutel

    Spannend vervolg op het eerste deel Endgame. En ideaal als Ebook; staat meteen na downloaded op mijn ereader.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • In een (laatste) adem
    • Goede kwaliteit
    • makkelijk geschreven
    • imperiaal stelsel gebruikt (ook in de vertaling)

    Het leest erg lekker, en je wilt meer. Het is een boek dat -als je de tijd neemt- in een adem uitgelezen kan worden. Heerlijk voor mensen die van bijvoorbeeld de Hungergames houden. Enige nadeel is dat het boek (zowel in het Nederlands, als Engels) het imperiale stelsel gebruikt, maar dit stoort maar een klein beetje.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • cadeautip

    boek vandaag aan iemand cadeau gegeven en zij was er heel blij mee> heeft nu de hele verzameling

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Endgame deel 2
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Tweede deel van de reeks. Zelf niet gelezen maar zusje was er heel blij mee

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
oktober 2015
Druk
1e druk
Afmetingen
23,1 x 15,2 x 4,1 cm
Aantal pagina's
440 pagina's
Aanbevolen leeftijd
15 - 18 jaar
Illustraties
Met illustraties
ISBN13
9789000340750
Kaarten inbegrepen
Nee

Betrokkenen

Auteur
James Frey Nils Johnson-Shelton
Uitgever
van Goor

Vertaling

Vertaald door
Henrieke Herber David Orthel
Originele Titel
Endgame

EAN

EAN
9789000340750

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Uitvoering
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands, Nieuw
Onderwerp
Actie & Avontuur, Spanning

Uit ons lees Magazine

Annet Schaap: "Het voelde alsof het verhaal er al was en op mij afkwam"

Benieuwd naar de achtergrond van het kinderboek Lampje? Bekijk hier het interview met Annet Schaap, schrijver van het boek Lampje.

Lees volledig artikel
19, 99
Op voorraad

Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (5)
Tweedehands
vanaf € 11,00
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.