Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Endgame 2 - De luchtsleutel

Endgame 2 - De luchtsleutel
Afbeelding 1 van 2
  • Nederlandstalig
  • 440 pagina's
  • 9789000340750
  • oktober 2015
Alle productspecificaties

Samenvatting

Na de ultieme strijd in Endgame - De opdracht, waarbij twaalf mensen 'speelden' om hun eigen eeuwenoude cultuur, gaat de strijd nu onverminderd door. Endgame, de wereldwijde game die hun lot zal bepalen, is de keiharde realiteit. Ze strijden om de felbegeerde drie sleutels, waarmee de winnaar het voortbestaan van zijn cultuur veiligstelt. Ook in dit tweede deel is er maar één regel: er zijn geen regels.
De spelers die nog in de running zijn, vervolgen hun gevecht op leven en dood. Het spel kent letterlijk en figuurlijk geen grenzen en is loodzwaar, de inzet immens hoog. What will be will be.

Recensie(s)

Het tweede deel van Endgame is begonnen. De eerste sleutel, de Aardsleutel, is gevonden. Nu moeten de Spelers op zoek naar de tweede sleutel, de Luchtsleutel. Van de twaalf Spelers zijn er nog maar negen over. Uiteindelijk zal de winnende Speler overleven en met hem ook zijn hele lijn. De rest van de mensheid zal sterven. Een spannend, heftig en soms gruwelijk fantasyverhaal boordevol actie. In ieder hoofdstuk staat een van de Spelers centraal. De belevenissen van de Spelers zijn beschreven in de derde persoon enkelvoud. Het karakter van de personages, hun gedachten en motieven zijn helder uitgewerkt. In dit tweede deel* worden de verschillen tussen de personages duidelijker: er zijn goede Spelers, zij zetten steeds meer vraagtekens bij dit afschuwelijke spel. Er zijn ook gewelddadige Spelers die alles over hebben voor de overwinning. Het boek bevat zowel beeldende als tekstuele aanwijzingen voor de lezers die online meespelen aan Endgame. Voor liefhebbers van 'The Hunger Games' en 'De Test'. Dit tweede deel van de Endgame-trilogie zal veel jongeren aanspreken. Vanaf ca. 15 jaar.

Linda Adam

Reviews Endgame 2 - De luchtsleutel

  • Goede kwaliteit
  • Voordelige koop
  • duurzaam
Schrijf een review
  • Endgame deel 2
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Tweede deel van de reeks. Zelf niet gelezen maar zusje was er heel blij mee

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • cadeautip

    boek vandaag aan iemand cadeau gegeven en zij was er heel blij mee> heeft nu de hele verzameling

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Goede boekenreeks

    Geschreven bij Endgame 2 - De luchtsleutel

    Dit boek kan ik aanraden want eens je begint te lezen wil je dit boek in een teug uitlezen

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Gruwelijk en onwijs spannend

    In ‘Endgame 2 – De luchtsleutel’ gaan de overgebleven deelnemers op zoek naar de tweede sleutel, ‘De luchtsleutel’. Net als het eerste deel is dit deel gevuld met flink wat geweld, soms wat heftig. Ik vond het soms af en toe iets te gruwelijk, hoewel dat wel heel goed bij het verhaal past. Toch vond ik het soms best heftig voor het genre, dit wordt toch onder ‘Young Adult’ geplaatst en dat paste niet altijd even goed.

    Desondanks leest ‘De luchtsleutel’ weer als een trein, je zit meteen net als de deelnemers compleet in het spel en je wilt weten of je favoriete speler zal overleven. Ik ben echt benieuwd hoe James Frey het einde van deze serie zal laten aflopen. Er komt namelijk nog een derde deel, hoewel deze pas volgend jaar uit zal komen.

    De serie Endgame is spannend, soms wat gruwelijk, maar wel heel bijzonder. James Frey heeft met ‘De luchtsleutel’ weer een boeiend verhaal neergezet en ik ben benieuwd hoe dit af zal lopen.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Spannend deel 2!

    Geschreven bij Endgame 2 - De luchtsleutel

    Spannend vervolg op het eerste deel Endgame. En ideaal als Ebook; staat meteen na downloaded op mijn ereader.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Auteur
James Frey Nils Johnson-Shelton
Overige betrokkenen
Henrieke Herber David Orthel Nils Johnson-Shelton
Soort
Met illustraties
Taal
Nederlands
Vertaald door
Henrieke Herber David Orthel Henrieke Herber David Orthel
Oorspronkelijke titel
Endgame
Afmetingen
41x231x152 mm
Gewicht
751,00 gram
Geschikt voor
15 - 18 jaar
Verschijningsdatum
oktober 2015
Druk
1
ISBN10
9000340756
ISBN13
9789000340750

Je vindt dit boek in

Categorieën
Uitvoering
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands

Uit ons lees Magazine

De Voorleeshoek: Sinterklaasboeken

Bij de Voorleeshoek worden 4 kinderboeken voorgelezen, over Sinterklaas dit keer. De fragmenten vind je in dit artikel.

Lees volledig artikel
19, 99
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (9)
Tweedehands
vanaf € 11,75
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden

Over dit artikel zijn nog geen vragen gesteld.