Equip 25556407 Glasvezel kabel 7 m OM4 MTP 4x LC Cyaan

Equip 25556407 Glasvezel kabel 7 m OM4 MTP 4x LC Cyaan

Productbeschrijving

Equip 25556407. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Cyaan

Productspecificaties

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews
110 -
Op voorraad
Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
Verkoop door partner van bol.com ORM Tech Distribution
Andere verkopers (2)
  • Gratis verzending
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren