Everless International Edition

Everless International Edition
Afbeelding 1 van 2
Auteur: Sara Holland
  • Engels
  • Paperback
  • 9780062838865
  • januari 2018
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Sara Holland

Sara Holland grew up between small-town Minnesota and the countless fictional worlds of books. She graduated from Wesleyan University and worked in a tea shop, a dentist’s office, and a state capitol building before heading to New York to work in publishing. These days, she can be found exploring the city’s bookstores or finding new ways to put caffeine in her bloodstream. Everless is her debut novel and is followed by Evermore. Visit her online at www.sarahollandwrites.com.

Samenvatting

In the kingdom of Sempera, time is currency—extracted from blood, bound to iron, and consumed to add time to one’s own lifespan— the rich aristocracy tax the poor to extend their own lives by centuries. Red Queen meets Downton Abbey in this first book of an epic fantasy duology, perfect for fans of Kendare Blake and Stephanie Garber.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
januari 2018
Aantal pagina's
368 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 - 16 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Sara Holland

EAN

EAN
9780062838865

Overige kenmerken

Gewicht
330 g
Verpakking breedte
139 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
211 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 13 jaar, vanaf 14 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Fantasy
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
3.9
van de 5
Aantal reviews: 7
0
0
2
4
1
  • Verassend
    • Spannend
    • Mooi vormgegeven

    Toen ik begon met het boek had ik eigelijk geen verwachtingen en ging ik open in het verhaal. Het duurde voor mij een tijdje voordat het boek op gang kwam en echt in het verhaal zat. Ik weet niet echt waarom dit was maar het starten wat langzamer voor mijn gevoel. Toen de eerste hoofdstukken eenmaal gelezen waren vloog ik er door heen. Voor ik het wist was ik al op de helft van het boek!

    Het boek heeft wat weg van sommige boeken of films die ik in de loop van jaren tegen ben gekomen maar het is toch een orgineel verhaal. De manier waarop de wereld wordt vorm gegeven is van klein naar groot. Het begint langzaam en er komen steeds meer dingen bij die de puzzel compleet maken. Ook zijn er veel dingen anders dan uit vorige verhalen waardoor het spannend en leuk blijft!

    Veel dingen heb ik niet zien aan komen en hoe meer ik las hoe spannender het boek werd. Ik zou het boek zeker aanraden als je van young adult en fantasy houdt! Daarom heb ik het boek 4 sterren gegeven.

  • Verrassend spannend YA fantasy debuut
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Tijd is geld is wat duidelijk naar voren komt in dit verhaal. In het verleden is er op bijzondere wijze uitgevonden hoe men bloed kan omzetten in munten. Bij inname van deze munten ontstaat er levensverlenging maar uiteraard alleen bij diegene die het kunnen betalen. Juist voor de minderbedeelde is dit het enige middel om aan geld te komen, hun eigen bloed afstaan en daarmee hun leven verkorten. Ook de jonge Jules zal er alles aan doen om haar papa te redden. Zelfs als ze daarvoor terug moet gaan naar het hol van de leeuw.
    Ondanks de ietwat tragere start krijgt het verhaal gauw genoeg vaart. De ontwikkelingen volgen zich snel op waardoor je als lezer geïntrigeerd door wil blijven lezen. Het aantal “vraagtekens” bij het hoe en waarom, het verleden van Jules en vooral ook haar toekomst zorgen voor een tof YA verhaal. De verrassende plottwist doet voor menig lezer vast en zeker de mond openvallen van verbazing. Dit was bij mijzelf niet het geval doordat ik het toch enigszins aan zag komen, puur op een soort ervaren lezer onderbuikgevoel. Maar dit deed voor mij niks af aan het leesplezier van het gehele verhaal. De schrijfstijl is passend in het Young Adult genre. Niet doorspekt van moeilijke bewoording maar zo hier en daar wel van mooie zinnen die blijven hangen in je gedachte.
    “My whole life stretches out in my mind, seventeen years filled with memories and pain and everything that makes me who I am.”
    Nog niet alle karakters krijgen in dit boek de aandacht die zij naar mijn idee verdienen. Maar mijn verwachting is dat dit in het volgende deel helemaal goed komt. Ik kijk ernaar uit hoe het Jules verder zal vergaan op haar, zoals het nu lijkt, nog veel grootser geworden zoektocht naar wie zij nou eigenlijk is.

  • Een wrede waarheid achter de term 'running out of time'
    • Spannend
    • diepgang
    • page-turner
    • soms te veel info in één keer

    Geschreven bij Everless

    Schitterend boek. Een echte page-turner.
    Schrijfstijl past perfect bij de sfeer. Gevatte, complexe zinsbouw.
    Er zit veel diepgang in het verhaal. De mythes waren mooi verzonnen en Jules, de hoofdpersoon, is interessant en echt een stoere chick. Ze is heldhaftig, maar realistisch. Voor mijn uitgebreidere recensie, kijk op Hebban via deze link:
    https://www.hebban.nl/recensies/robinluna-over-everless

  • Foute cover

    Geschreven bij Everless

    Ik had een de engelse cover besteld en kreeg de Amerikaanse die een beetje beschadigd is.

  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Everless

    Wat ik goed vind aan dit artikel: goede kwaliteit.

  • Kon het boek niet neerleggen
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Everless

    Ik kon het boek niet neerleggen, zo spannend was het. Fantastisch boek om te lezen

  • Intrigerend en verrassend
    • Spannend

    Een interessante wereld en een boeiend mysterie met een verrassend einde.

19 17
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Goed
1 - 2 weken Tooltip
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis

Alle bindwijzen en edities (8)

  • 3,99
    Direct beschikbaar
  • 10,45
    Direct beschikbaar
  • 23,23
    Direct beschikbaar
  • 25,06
    Direct beschikbaar
  • 18,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 10,99
    Uiterlijk 30 januari in huis Tooltip
  • 20,00
    1 - 2 weken Tooltip
  • 15,59
    2 - 4 weken Tooltip