Far from the Tree Library Edition

Auteur: Robin Benway
Taal: Engels
Auteur: Robin Benway
Uitgever: Harperteen
  • Engels
  • Hardcover
  • 9780062330628
  • Druk: 1
  • oktober 2017
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Robin Benway

Robin Benway brak wereldwijd door met haar debuut 'Bonustrack'. In Nederland werd het verkozen tot Kerntitel van de Jonge Jury. Robins boeken worden uitgegeven in maar liefst zestien verschillende talen. Naast de spannende Spy girl-serie schrijft Robin Benway ook heerlijke YA-romans als 'Emmy & Olivier' en 'Girlpower'. In Robins boeken kun je heerlijk wegkruipen en ze hebben een geweldige dosis humor. Robin Benway groeide op in Californië en werkte onder andere op de publiciteitsafdeling van uitgeverij Knopf en Ballantine. Ze is ook een tijdje boekverkoopster geweest. Tegenwoordig woont ze in Los Angeles (Amerika). Robin is verslaafd aan koffie en muziek, en ze is dol op honden. Bekijk ook Robin Benways website (Engels).

Samenvatting

National Book Award Winner, PEN America Award Winner, and New York Times Bestseller!

Perfect for fans of This Is Us, Robin Benway&;s beautiful interweaving story of three very different teenagers connected by blood explores the meaning of family in all its forms&;how to find it, how to keep it, and how to love it. This young adult novel is an excellent choice for accelerated tween readers in grades 7 to 8, especially during homeschooling. It&;s a fun way to keep your child entertained and engaged while not in the classroom.

Being the middle child has its ups and downs.

But for Grace, an only child who was adopted at birth, discovering that she is a middle child is a different ride altogether. After putting her own baby up for adoption, she goes looking for her biological family, including&;

Maya, her loudmouthed younger bio sister, who has a lot to say about their newfound family ties. Having grown up the snarky brunette in a house full of chipper redheads, she&;s quick to search for traces of herself among these not-quite-strangers. And when her adopted family&;s long-buried problems begin to explode to the surface, Maya can&;t help but wonder where exactly it is that she belongs.

And Joaquin, their stoic older bio brother, who has no interest in bonding over their shared biological mother. After seventeen years in the foster care system, he&;s learned that there are no heroes, and secrets and fears are best kept close to the vest, where they can&;t hurt anyone but him.

Don't miss this moving novel that addresses such important topics as adoption, teen pregnancy, and foster care.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
oktober 2017
Aantal pagina's
384 pagina's
Aanbevolen leeftijd
13 - 17 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Robin Benway
Uitgever
Harperteen

EAN

EAN
9780062330628

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
458 g
Verpakking breedte
147 mm
Verpakking hoogte
33 mm
Verpakking lengte
213 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 13 jaar, vanaf 14 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Nog geen reviews
16 99
2 - 3 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (3)
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 11,75
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Hulp nodig bij het kiezen?

advies over educatieve kinderboeken