Finding Lucy EBOOK A Suspenseful and Moving Novel That You Won't Be Able to Put Down

Finding Lucy
Auteur: Diana Finley
  • Engels
  • E-book
  • 9780008297749
  • Druk: Unabridged edition
  • september 2018
  • -130915
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Every family has its secrets. None more than this one.


Alison's life has been a lonely one, but now it's time to change that. With no children in her future there is only one answer – she'll take one.


She'll rescue a girl who needs a better home. A better mother. A better life.


It will be the start of a perfect family, and no one will question who Lucy really is. Especially not Lucy herself…


A dark story of psychological suspense, perfect for fans of Kerry Fisher, Liane Moriarty and Linda Green.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Druk
Unabridged edition
Verschijningsdatum
september 2018
Ebook formaat
-130915
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Diana Finley
Uitgever
Hq Digital

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Ebook formaat
-130915

EAN

EAN
9780008297749

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Nog geen reviews
9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen