Five Feet Apart
  • Engels
  • Hardcover
  • 9781534437333
  • november 2018
  • 288 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Now a major motion picture starring Cole Sprouse and Haley Lu Richardson!bGoodreads Choice Winner, Best Young Adult Fiction of 2019bA YALSA 2020 Quick Pick for Reluctant Young Adult Readersbr In this #1 New York Times Bestselling novel thats perfect for fans of John Greens the Fault in Our Stars, two teens fall in love with just one minor complicationthey cant get within a few feet of each other without risking their lives. Can you love someone you can never touch?Stella Grant likes to be in controleven though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her life. At this point, what Stella needs to control most is keeping herself away from anyone or anything that might pass along an infection and jeopardize the possibility of a lung transplant. Six feet apart. No exceptions. the only thing Will Newman wants to be in control of is getting out of this hospital. He couldnt care less about his treatments, or a fancy new clinical drug trial. Soon, hell turn eighteen and then hell be able to unplug all these machines and actually go see the world, not just its hospitals. Wills exactly what Stella needs to stay away from. If he so much as breathes on Stella she could lose her spot on the transplant list. Either one of them could die. the only way to stay alive is to stay apart. But suddenly six feet doesnt feel like safety. It feels like punishment. What if they could steal back just a little bit of the space their broken lungs have stolen from them? Would five feet apart really be so dangerous if it stops their hearts from breaking too?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Verschijningsdatum
november 2018
Aantal pagina's
288 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 - 17 jaar
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9781534437333

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
363 g
Verpakking breedte
147 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
213 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 12 jaar, vanaf 13 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Onderwerp
Romantiek, Dood & Rouw
4.8
van de 5
Aantal reviews: 32
0
0
0
6
26
  • als de liefde onmogelijk lijkt...
    • Grappig
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Het is een van de weinige verhalen geschreven over mucoviscidose dat realistisch overkomt...geen rare toestanden als een cF'er die als beroep aan duiken doet, want je mag niet eens duiken met mucoviscidose...mooi, realistisch en emotioneel!

    Vond je dit een nuttige review?
    11 0 Ongepaste review?
  • Goed boek!
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Het boek gaat over een heftig onderwerp maar door de mooie verhaallijn ervaar ik het niet zo heftig. Zeker een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    7 0 Ongepaste review?
  • Top boek!
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Elk hoofdstuk weer moét ik het volgende hoofdstuk verder lezen. Heel goed verhaal, erg indrukwekkend en mooi geschreven.

    Vond je dit een nuttige review?
    6 0 Ongepaste review?
  • Prachtig verhaal
    • Spannend
    • Grappig
    • Mooi vormgegeven

    Geschreven bij Five Feet Apart

    Prachtig boek. Ik heb zelf geen ervaring met de ziekte, maar volgens mij wordt die goed en realistisch beschreven. Uiteindelijk had ik maar één keer een klein struikelmomentje toen ik niet begreep waarom een van hen nu een bepaalde keuze maakte, die in strijd leek te zijn met de character-arch waar ze mee bezig waren, maar het werd goed uitgelegd en stoorde me verder niet meer.
    Zeker bij het einde echt wel een traantje weggepinkt.

    Vond je dit een nuttige review?
    4 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Grappig
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Het is een ontzettend mooi boek met een goede verhaallijn en characters. De cover is ook heel erg mooi

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Fantastisch boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Het is een mooi, realistisch boek. Het is makkelijk te lezen. Had hem binnnen 2 dagen uit!. Kan niet wachten op de film.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Spannend
    • romantisch en je moet er van meehuilen

    Geschreven bij Five feet apart

    Wat ik vooral goed vind: spannend, romantisch en je moet er van meehuilen .

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Mooi boek

    Geschreven bij Five feet apart

    Voor fans van boeken zoals The Fault in Our Stars. Ook nog leuk om nog te lezen als je de film Five Feet Apart hebt gekeken.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Aanrader
    • Grappig
    • mooi verhaal

    Geschreven bij Five feet apart

    Super mooi verhaal, heel mooi geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Goed Verhaal
    • Leerzaam

    Geschreven bij Five feet apart

    Goede inhoud. Mooi verhaal en goede uitgewerkte personages

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
16 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Kies zelf de bezorgdag
  • Vandaag nog bij afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)
Bekijk alle bezorgopties
Andere verkopers (2)
Tweedehands
Goed vanaf € 15,00
Tweedehands

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 11,73
    Direct beschikbaar
  • 17,66
    Direct beschikbaar
  • 7,36
    Uiterlijk 27 oktober in huis Tooltip
  • 8,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 14,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht