Geheimen in het graf
Afbeelding 1 van 2
Auteur: Tami Hoag
Uitgever: The House of Books
  • Nederlands
  • Onbekende bindwijze
  • 9789044333725
  • Druk: 1
  • april 2012
  • 447 pagina's
Alle productspecificaties

Tami Hoag

"Tami Hoag (born Tami Mikkelson on January 20, 1959) is an American novelist, best known for her work in the romance and thriller genres. More than 22 million copies of her books are in print.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Wanneer Marissa Fordham dood wordt aangetroffen, met haar dochtertje Haley bewusteloos naast zich, raakt het Californische stadje Oak Knoll in paniek. De sfeer was al gespannen door de komende rechtszaak tegen een seriemoordenaar, maar men is geschokt door deze brute moord, die niet eens ontdekt zou zijn als Haley niet het alarmnummer had gebeld en gefluisterd: 'Papa heeft mama pijn gedaan.' Rechercheur Tony Mendez moet een puzzel oplossen waarvan de stukjes niet passen. Om Haley te beschermen roept hij de hulp in van kinderpsychologe Anne Leone, die hoofdgetuige is in het proces tegen de seriemoordenaar...

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Onbekende bindwijze
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2012
Afmetingen
23,5 x 15,5 x 3,3 cm
Aantal pagina's
447 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Tami Hoag
Uitgever
The House of Books

Vertaling

Vertaald door
Corry van Bree
Originele Titel
Secrets To The Grave

EAN

EAN
9789044333725

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
673 g
Verpakking breedte
155 mm
Verpakking hoogte
24 cm
Verpakking lengte
236 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Snelle bezorgopties
Gratis verzending
4.4
van de 5
Aantal reviews: 12
0
0
0
7
5
  • Vele uren leesplezier en spanning
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    'Dieper dan de doden' was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster en dat is goed bevallen. 'Geheimen in het graf' borduurt deels voort op zijn voorganger. Bijna alle personages uit deel 1 maken ook hier hun opwachting. Ook nu wordt het verhaal vanuit verschillende perspectieven beschreven, zowel door de good als de bad guys.
    Hoewel de lezer te maken krijgt met een nieuwe moord en een nieuwe dader, is dit boek makkelijker te volgen als je eerst 'dieper dan de doden' leest. Dat vind ik wel een nadeeltje.

    Maar verder biedt dit dikke boek vele uren leesplezier en spanning. De auteur weet de lezers tot de laatste pagina te boeien. Het verhaal is helder geschreven en de plot zit goed in elkaar. Aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Vele uren leesplezier en spanning
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    'Dieper dan de doden' was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster en dat is goed bevallen. 'Geheimen in het graf' borduurt deels voort op zijn voorganger. Bijna alle personages uit deel 1 maken ook hier hun opwachting. Ook nu wordt het verhaal vanuit verschillende perspectieven beschreven, zowel door de good als de bad guys.
    Hoewel de lezer te maken krijgt met een nieuwe moord en een nieuwe dader, is dit boek makkelijker te volgen als je eerst 'dieper dan de doden' leest. Dat vind ik wel een nadeeltje.

    Maar verder biedt dit dikke boek vele uren leesplezier en spanning. De auteur weet de lezers tot de laatste pagina te boeien. Het verhaal is helder geschreven en de plot zit goed in elkaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Goed geschreven
    • Goed plot
    • aansprekende personages

    Spannende thriller met aansprekende hoofdpersonen. De combinatie Vince en Anne is een goede vondst, de "heroische" eigenschappen worden zo over 2 mensen verdeeld, wat het allemaal wat waarschijnlijker maakt. Bovendien is de romantische noot natuurlijk en niet gezocht. Een scherpe lezer zal lang voor het einde de dader wel weten, maar het waarom van het hele plot blijft een verrassing tot het einde.

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Lekkere thriller!
    • Goed plot

    Geweldig boek, helaas kwam ik er te laat achter dat het een vervolg was op 'dieper dan de doden' , die ik nu in huis heb. Maar het verhaal is steengoed.
    Enige minpunt is de vertaling. Op elke pagina was er iemand "van streek" , jee, het is een thriller, je beste vriendin is vermoord maar oh, wat ben ik slechts van streek...
    Op elke pagina komt deze term naar voren, zodat ik me er flink aan ging storen [ ik raakte helemaal van streek.. ;-) ]

    Maar zonder dat, superschrijfster, ik ga meer lezen van haar!

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Heerlijk vervolg op Dieper dan de doden.
    • Spannend

    Weer een spannend verhaal tot het eind, met twijfel over wie het gedaan heeft.
    Alleen wel eerst het boek Dieper dan de doden lezen, anders duurt het toch even voor je het verband ziet.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Vele uren leesplezier en spanning
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    'Dieper dan de doden' was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster en dat is goed bevallen. 'Geheimen in het graf' borduurt deels voort op zijn voorganger. Bijna alle personages uit deel 1 maken ook hier hun opwachting. Ook nu wordt het verhaal vanuit verschillende perspectieven beschreven, zowel door de good als de bad guys.
    Hoewel de lezer te maken krijgt met een nieuwe moord en een nieuwe dader, is dit boek makkelijker te volgen als je eerst 'dieper dan de doden' leest. Dat vind ik wel een nadeeltje.

    Maar verder biedt dit dikke boek vele uren leesplezier en spanning. De auteur weet de lezers tot de laatste pagina te boeien. Het verhaal is helder geschreven en de plot zit goed in elkaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spannend en goed geschreven boek
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    In het stadje Oak Hall wordt het lichaam gevonden van Marissa Fordham, een alleenstaande moeder met een kind van vier, Haylee.
    Marissa blijkt gruwelijk aan haar einde te zijn gekomen, haar dochtertje was de enige getuige van de moord.
    Maar het kind is zo getraumatiseerd dat het onmogelijk blijkt haar te verhoren.
    Het enige dat ze kwijt wil is dat papa mama pijn heeft gedaan.
    Met dat gegeven kan de politie niets, omdat Marissa in haar leven heel veel vriendjes heeft gehad, die door Haylee allemaal papa genoemd werden.
    Tijdens de speurtocht naar de moordenaar blijkt dat Marissa een groot geheim met zich meedroeg.
    Dit geheim leidt uiteindelijk naar de moordenaar.

    Het boek is vlot geschreven en leest - mede door de korte hoofdstukken - als een trein.
    De spanning wordt gedurende het verhaal flink opgebouwd en leidt de lezer naar een onverwachte ontknoping.

    Ik heb het boek met plezier gelezen en waardeer het met 4 sterren.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spannend!
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Heerlijke thriller op niveau! Er is een gruwelijke moord gepleegd en de getuige, een meisje van 4 kan er niet over vertellen.. Een echter aanrader voor lezers van Karin Slaughter en Patricia Cornwell.
    Top!

    Vond je dit een nuttige review?
    1 1 Ongepaste review?
  • Spannend
    • Spannend
    • onder de indruk
    • Meeslepend
    • Verrassend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Spannend boek van begin tot eind wordt je geboeid en de plot is niet wat je verwacht.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • zeer goed
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Geheimen in het graf

    Als je van thrillers houdt ook dit boek wederom moeite waard. Spannend tot het eind!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
Bindwijze: Onbekend
13 50
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Goed
Lichte gebruikssporen
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
Verkoop door Booksource 8.9
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis
Andere verkopers (3)