Hemel op aarde een wenende Madonna, de atlas van de hemel en het wonder van hemelmensen

Hemel op aarde
Afbeelding 1 van 14
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789045200170
  • Druk: 1
  • mei 2012
  • 128 pagina's
Alle productspecificaties

Patty Harpenau

Patty Harpenau (1959) is een Nederlandse schrijver, coach, meditatieleraar en oprichter van The Life Foundation. Zij is auteur van meer dan veertig boeken over gezondheid, meditatie en spiritualiteit. Het land van heimwee is haar eerste roman.

Samenvatting

'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Benjamin groeit op als enig kind. Van haar moeder leert ze in haar kinderdagen de wijsheid van de Hemel en van haar vader de verdrietige geschiedenis van zijn verleden. Haar bijzondere grootmoeder, een vrouw die de taal van de Engelen verstaat, wijdt haar in de Angelologie in, de wetenschap van de Engelen. Maar Anna hunkert naar een leven met een buitenwereld. Als ze oud genoeg is vlucht ze weg van het leven waarin alles om Engelen draait. Jarenlang lijkt alles goed zoals het is. Tot de dag dat Anna na een ingrijpende gebeurtenis haar vertrouwen in het leven kwijtraakt, ontredderd ziet ze de dood in de ogen. Maar de arts die voor haar leven vecht, geeft niet op, probeert in een laatste poging haar leven te redden en haalt haar recht uit de Hemel terug. Zo wordt ze wakker: in een koude, kille kamer en krijgt ze van de Engelen, ongevraagd en ongewild, een herboren leven terug. Hier begint Anna's reis: ze laat alles achter en vertrekt zonder bestemming. Ver van huis ontdekt zij de verloren geschiedenis van haar familie, vindt zij de Atlas van de Hemel en leeft ze een magisch verhaal. En dan, dan ontdekt ze een fascinerend geheim.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2012
Afmetingen
22,1 x 14,1 x 1,8 cm
Aantal pagina's
128 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Patty Harpenau
Uitgever
Karakter Uitgevers Bv

EAN

EAN
9789045200170

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
241 g
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
18 mm
Verpakking lengte
221 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Snelle bezorgopties
Gratis verzending
4.8
van de 5
Aantal reviews: 12
0
0
1
1
10
  • Adembenemend
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    Adembenemend prachtig boek! In een keer uitgelezen op een zonnige energievolle dag! Kon niet stoppen met lezen. Ik kreeg er heel veel energie, inzichten en antwoorden op vragen van. Hoop dat er nog meer boeken als deze volgen! Mijn hart en ziel werden hierdoor geraakt en maakte een vreugde dansje. Het gaf me een zalig gevoel en voelde vleugels om me heen.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • Leuk, maar net niet

    Het boek leest makkelijk en prettig en het verhaal is boeiend. Het gebruik van (te) veel superlatieven en bijvoeglijke naamwoorden maakt dat de inhoud voor mij aan kracht verliest.
    Als fan van deze schrijvers ben ik het niet eens met de vermelding "voor liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende".

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • hemel op aarde
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    wat 'n prachtig boek, zou iedereen moeten lezen! past helemaal in deze tijd.............ik heb het in één dag uitgelezen, kon het niet wegleggen..........

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • prachtig boek
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend

    ik heb het boek afgelopen dinsdag ontvangen en nu woensdag heb ik het helaas al uit.
    wat een mooi verhaal prachtig over de engelen. op een of andere manier was het ook best spannend jammer dat het boek niet zo dik is.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Wijsheid!
    • Goede verhaallijn

    Wat een mooi en ontroerend boek! Ik ga hem vast nog een keer lezen. Iedereen die interesse heeft in engelen en wat ze voor je kunnen doen, raad ik dit boek van harte aan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Geweldig!!
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend

    Wat een prachtig boek. Geweldig mooi geschreven, hoewel ik geen lezer ben, wilde ik het liefste in één keer alles uitlezen. Spannend tot aan het eind met een mooi slot. Ik ben begonnen aan het vervolg.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prachtig!
    • Inspirerend
    • ontroerend
    • mooie personages

    Een mooi, inspirerend verhaal dat je in één adem uitleest. En voor wie geïnteresseerd is in de wereld van de engelen een ontroerende kennismaking!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Hemels!!!
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    Een prachtig inspirerend verhaal met heel veel informatie over angelologie.
    Zeker een aanrader voor iedereen die interesse heeft in engelen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prachtig!
    • Meeslepend verhaal
    • zeer fijne schrijfstijl

    Prachtig en ontroerend verhaal, echt een aanrader! Ik kon het boek maar met moeite wegleggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit

    Wat ik goed vind aan dit artikel: goede kwaliteit.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
11 75
Uiterlijk 20 januari in huis Tooltip
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Gratis verzending door de verkoper
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via de verkoper

Bekijk de extra voorwaarden van deze partner.

Andere verkopers (4)
Tweedehands
Goed vanaf € 7,30
Tweedehands