Hemel op aarde een wenende Madonna, de atlas van de hemel en het wonder van hemelmensen

Hemel op aarde
Afbeelding 1 van 14
Auteur: Patty Harpenau
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789045200170
  • Druk: 1
  • mei 2012
  • 128 pagina's
Alle productspecificaties

Patty Harpenau

Patty Harpenau (1959) is een Nederlandse schrijver, coach, meditatieleraar en oprichter van The Life Foundation. Zij is auteur van meer dan veertig boeken over gezondheid, meditatie en spiritualiteit. Het land van heimwee is haar eerste roman.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2012
Afmetingen
Afmeting: 22,1 x 14,1 x 1,8 cm
Aantal pagina's
128 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Patty Harpenau
Uitgever
Karakter Uitgevers Bv

EAN

EAN
9789045200170

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
241 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
18 mm
Verpakking lengte
221 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.8
van de 5
Aantal reviews: 12
0
0
1
1
10
  • Adembenemend
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    Adembenemend prachtig boek! In een keer uitgelezen op een zonnige energievolle dag! Kon niet stoppen met lezen. Ik kreeg er heel veel energie, inzichten en antwoorden op vragen van. Hoop dat er nog meer boeken als deze volgen! Mijn hart en ziel werden hierdoor geraakt en maakte een vreugde dansje. Het gaf me een zalig gevoel en voelde vleugels om me heen.

  • Leuk, maar net niet

    Het boek leest makkelijk en prettig en het verhaal is boeiend. Het gebruik van (te) veel superlatieven en bijvoeglijke naamwoorden maakt dat de inhoud voor mij aan kracht verliest.
    Als fan van deze schrijvers ben ik het niet eens met de vermelding "voor liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende".

  • hemel op aarde
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    wat 'n prachtig boek, zou iedereen moeten lezen! past helemaal in deze tijd.............ik heb het in één dag uitgelezen, kon het niet wegleggen..........

  • prachtig boek
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend

    ik heb het boek afgelopen dinsdag ontvangen en nu woensdag heb ik het helaas al uit.
    wat een mooi verhaal prachtig over de engelen. op een of andere manier was het ook best spannend jammer dat het boek niet zo dik is.

  • Wijsheid!
    • Goede verhaallijn

    Wat een mooi en ontroerend boek! Ik ga hem vast nog een keer lezen. Iedereen die interesse heeft in engelen en wat ze voor je kunnen doen, raad ik dit boek van harte aan.

  • Geweldig!!
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend

    Wat een prachtig boek. Geweldig mooi geschreven, hoewel ik geen lezer ben, wilde ik het liefste in één keer alles uitlezen. Spannend tot aan het eind met een mooi slot. Ik ben begonnen aan het vervolg.

  • Prachtig!
    • Inspirerend
    • ontroerend
    • mooie personages

    Een mooi, inspirerend verhaal dat je in één adem uitleest. En voor wie geïnteresseerd is in de wereld van de engelen een ontroerende kennismaking!

  • Hemels!!!
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    Een prachtig inspirerend verhaal met heel veel informatie over angelologie.
    Zeker een aanrader voor iedereen die interesse heeft in engelen.

  • Prachtig!
    • Meeslepend verhaal
    • zeer fijne schrijfstijl

    Prachtig en ontroerend verhaal, echt een aanrader! Ik kon het boek maar met moeite wegleggen.

  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit

    Wat ik goed vind aan dit artikel: goede kwaliteit.

12 95
1 - 2 weken Tooltip
Verkoop door Pulp-Biedmeer 8.7
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Pulp-Biedmeer
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Pulp-Biedmeer