Holding up the universe Jennifer Niven

Boek omdraaien
  • Engels
  • Paperback
  • 9780141357058
  • Druk: 1
  • september 2016
  • 432 pagina's
Alle productspecificaties

Jennifer Niven

Hoewel de Amerikaanse Jennifer Niven altijd al graag een Charlie’s Angel had willen zijn, ligt haar ware passie toch echt bij schrijven. Haar boek All The Bright Places (Waar het licht is in het Nederlands) kwam uit in 2015 en is haar eerste boek binnen het Young Adult genre. Het boek gaat over een meisje die weer leert van het leven te houden door een jongen die van plan is te sterven. Het boek is een immens succes. De rechten zijn al verkocht in 37 landen en er zijn plannen voor een verfilming met Elle Fanning in de hoofdrol. Niven heeft bovendien een online tijdschrift gelanceerd als extra voor bij het boek. Dit tijdschrift is bedoeld voor en geschreven door meisjes en jongens en behandelt thema’s als een nieuwe start, de toekomst en alle leuke en minder leuke momenten daar tussenin.
All The Bright Places is echter niet haar eerste boek. The Ice Master werd uitgegeven in 2000 en werd al snel opgepakt door de media. Zowel dit boek als Ada Blackjack, het boek dat hierop volgde, werd in meerdere talen vertaald. Haar eerste roman is Velva Jean Learns to Drive, die uitkwam in 2009. Het verhaal is gebaseerd op haar gelijknamige film, die een Emmy won. Niven geeft samen met haar moeder, auteur Penelope Niven, over de hele wereld lezingen over schrijven. Ze woont momenteel in Los Angeles. Op bol.com vind je alle boeken van Jennifer Niven, waaronder het nieuwste boek van Jennifer Niven.

Samenvatting

From the author of the New York Times bestseller All the Bright Places comes a heart-wrenching story about what it means to see someone - and love someone - for who they truly are.

Everyone thinks they know Libby Strout, the girl once dubbed 'America's Fattest Teen'. But no one's taken the time to look past her weight to get to see who she really is. Since her mum's death, she's been picking up the pieces in the privacy of her home, dealing with her heartbroken father and her own grief. Now, Libby's ready: for high school, for new friends, for love, and for EVERY POSSIBILITY LIFE HAS TO OFFER. I know the part I want to play here at MVB High. I want to be the girl who can do anything.

Everyone thinks they know Jack Masselin too. Yes, he's got swagger, but he's also mastered the art of fitting in. What no one knows is that Jack has a secret: he can't recognize faces. Even his own brothers are strangers to him. He's the guy who can re-engineer and rebuild anything, but he can't understand what's going on with the inner workings of his own brain. So he tells himself to play it cool: Be charming. Be hilarious. Don't get too close to anyone.

Until he meets Libby. When the two get tangled up in a cruel high school game which lands them in group counseling, Libby and Jack are both angry, and then surprised. Because the more time they spend together, the less alone they feel. Because sometimes when you meet someone, it changes the world - theirs and yours.

Jennifer Niven delivers another poignant, exhilarating love story about finding that person who sees you for who you are - and seeing them right back.


Praise for All the Bright Places:

'If you're looking for the next The Fault in Our Stars - this is it' Guardian

'[A] heartbreaking love story about two funny, fragile, and wildly damaged high school kids' Entertainment Weekly

'A do-not-miss for fans of Eleanor & Park and The Fault in Our Stars, and basically anyone who can breathe' Justine Magazine

'At the heart - a big one - of All the Bright Places lies a charming love story about this unlikely and endearing pair of broken teenagers' The New York Times Book Review

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2016
Afmetingen
19,8 x 12,9 x 3,2 cm
Aantal pagina's
432 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 jaar
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9780141357058

Overige kenmerken

Geslacht
Meisjes
Gewicht
339 g
Verpakking breedte
130 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
198 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.5
van de 5
Aantal reviews: 55
0
0
5
15
35
  • Hartverwarmend
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven

    Dit boek gaat over Jack, die lijdt aan gezichtsblindheid (Prosopagnosie) en Libby, vroeger America's Fattest Teen. In dit boek gaat Libby na een lange tijd terug naar school (nadat haar moeder is overleden en ze hierdoor erg dik is geworden). Daar ontmoet ze Jack door een penibele omstandigheid en beginnen ze meer en meer naar elkaar toe te groeien. Dit boek had enorm veel pluspunten voor mij en de relatie tussen Jack en Libby is fantastisch uitgewerkt. Door dit boek ben ik ook meer te weten gekomen over gezichtsblindheid en hoe mensen omgaan met rouwen. Ook het thema pesten (zoals het echt gebeurt in high school) komt aan bod en wat voor een effect dat heeft. Door de schrijfstijl kan je je inleven in de personages. Voor mij is dit een must read voor iedereen!

    Vond je dit een nuttige review?
    6 0 Ongepaste review?
  • Prachtig boek
    • Grappig
    • Leerzaam
    • ontroerend

    Dit boek is een van de mooiste die je gaat tegenkomen. Ik ben geraakt en ontroerd.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • mooi en leerzaam boek
    • Grappig
    • Leerzaam

    All the bright places is mijn favoriete boek ooit, dus ik was heel erg benieuwd naar dit boek van Jennifer Niven. Ik vind het boek niet zo goed als allt he bright places, maar ik vond het alsnog een heel mooi, leuk en vooral leerzaam boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Leuk, leerzaam en
    • Leerzaam
    • mooi

    Geschreven bij Holding Up the Universe

    Dit boek zet je zeker aan het denken over hoe mensen met elkaar omgaan in onze maatschappij en over hoe jij andere mensen behandeld - bewust of onbewust. Daarnaast is dit een erg mooi geschreven boek, met mooie quotes. Mijn favoriete: "The face is a road map of life."

    Vond je dit een nuttige review?
    2 0 Ongepaste review?
  • Erg leuk boek!
    • mooi geschreven
    • interessant verhaal
    • makkelijk in te leven in personages

    Niet mijn favoriete boek, maar wel heel mooi geschreven. Ik kon me goed inleven in de personages, en kreeg een goed beeld van de sfeer. Als je All the Bright Places een mooi boek vond, moet je deze zeker ook lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Super goed boek

    Goed boek. Het verhaal wordt op eenvoudig engels verteld. Voor mij was het niet moeilijk om te lezen en het was mijn eerste engelstalige boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • prachtig boek om te lezen
    • Spannend
    • Mooi vormgegeven

    Je kunt niet stoppen met lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    1 0 Ongepaste review?
  • Leuk boek
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Holding Up the Universe

    Een leuk boek. Je wisselt af tussen de karakters Jack en Libby. Je hoort verhalen vanuit het perspectief van beide personages. Beide hebben hun eigen problemen. Libby heeft last van een eetstoornis waardoor zij te zwaar is en Jack heeft een stoornis waardoor hij mensen niet kan herkennen. Gedurende het verhaal leren de karakters elkaar kennen. Je hoort de hoe, waarom en wanneer in het verhaal. Tot nu toe een erg leuk boek. Ook goed te lezen in het engels.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Holding up a great book
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Een erg ontroerend boek, leest gemakkelijk en bevat erg mooie thematieken die niet alleen gaan over een ander graag zien hoe ze zijn als persoon maar ook jezelf. Heb het als geschenk voor iemand anders gekocht maar ik heb geen spijt dat ik het zelf ook gelezen heb. Absoluut aan te raden ! :)

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Geweldig
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • herkenbaar
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Het boek heeft een erg goede verhaal lijn en naar mate je steeds verder in het boek komt leef je meer met de karakters mee. You are wanted, you are loved, you are necessary. Dat is precies wat het boek je verteld. Wees trots op wie je bent en blijf jezelf.

    Mijn foto(s)
    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
8 52
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (2)