Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Boek omdraaien
Auteur: Astrid Witte
  • Nederlands
  • 1e druk
  • 9789086603503
  • september 2017
  • Paperback
  • 208 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Omdat de twintiger Dahla binnenkort Engelse les gaat geven in China, volgt ze een introductiecursus op een paar uur afstand van haar woonplaats. Ze couchsurft zolang bij een alleenstaande vrouw. Als Dahla op een dag de uitgestrekte natuur in trekt, verdwaalt ze, maar gelukkig komt ze een man te paard tegen die haar terugbrengt. Finn heet hij en hij zegt in een klein, afgezonderd dorp te wonen, waar men een primitief leven leidt: Hometown. Ondanks dat Finn haar duidelijk heeft gemaakt dat buitenstaanders niet erg gewenst zijn, gaat Dahla een paar dagen later op zoek naar het dorp. Ze kan Finn namelijk niet uit haar hoofd zetten. Ook hij denkt tot zijn ergernis aan niets anders dan Dahla, maar hij ziet geen toekomst voor zich met een meid die van buiten komt. Hij wil voor geen goud zijn dorp verlaten en denkt niet dat zo'n wereldwijze meid daar zou kunnen wennen. Toch treffen ze elkaar opnieuw en als hun harten voor elkaar opengaan, zullen ze beide een moeilijke keuze moeten maken.
Astrid Witte (1981) is opgegroeid op Texel, maar ondertussen al dertien jaar woonachtig in Sittard. In 2016 debuteerde ze met haar jeugdroman Spiegelmeisje en in 2017 kwam haar tweede tienerboek Goed fout uit. Naast het schrijven van fictie, werkt ze als freelance tekstschrijver.
De pers over Spiegelmeisje:
''Hoewel Spiegelmeisje zich afspeelt in een spiegelwereld en er een verschijning van een geest aan te pas komt, heeft het boek wel een hoog realiteitsgehalte. De auteur weet het verhaal zo neer te pennen dat het niet ongeloofwaardig overkomt. Dat is knap gedaan.'' (Katy Hurkmans voor chicklit.nl)
''Een goed, spannend geschreven verhaal met een historisch tintje waarbij Astrid de spanningsboog goed weet te doseren, maar ook het ''gespiegeld'' goed weet vol te houden.'' (Wim Krings van Boekhandel Krings)
De pers over Goed fout:
''.Serieus jongerenboek over maatschappelijke thema's. Het verhaal leest vlot en heeft een spannend eind. Het sluit aan bij de belevingswereld van scholieren waarin vriendschap en schoolleven belangrijk zijn''. (Biblion)

Recensie(s)

Dahla leeft een nomadenbestaan, trekt veel rond en heeft geen vaste thuis. In Woodville houdt ze een korte tussenstop tot ze naar China vertrekt om daar les te geven. Wanneer ze verdwaald tijdens een wandeling in de wildernis, stuit ze op Finn, een woest aantrekkelijke vreemdeling die zo van de set van "Little House on the Prairie' lijkt te komen. Als hij Dahla terugbrengt naar haar verblijfplaats, komt ze erachter dat hij met een klein gezelschap in het bos woont. Ze leven daar zonder elektriciteit, gas en fatsoenlijke sanitaire voorzieningen. De volgende dag besluit ze dit heuse dorpje op te speuren. Het duurt niet lang voordat ze in Hometown aankomt en Finn haar onder zijn hoede neemt. Ze wordt smoorverliefd en Dahla begint eraan te twijfelen of ze nog wel naar China wil. Zou ze haar oude leven op kunnen geven en afgezonderd kunnen wonen met de liefde van haar leven? Astrid Witte heeft eerder twee tienerboeken uitgebracht, "Hometown' is haar eerste roman. Met groot succes. Het is vlot geschreven, bevat romantiek en de nodige humor. Voor liefhebbers van José Vriens, Suzanne Peters en Bianca van Strien.

Lisanne Ortsen

Reviews Hometown

  • Verrassend (1)
  • emotioneel (1)
  • lieflijk (1)
  • Goede kwaliteit (1)
  • duurzaam (1)
  • boek voor jong en oud (1)
Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten
Schrijf een review
  • Goede liefdesroman
    • Verrassend
    • emotioneel
    • lieflijk

    ‘Hometown’ leest gemakkelijk, voor je het weet ben je een eind gevorderd in het boek. Deze liefdesroman telt 208 pagina’s, dus je kan het gemakkelijk in twee dagen lezen. ‘Hometown’ is een boek dat je gemakkelijk oppakt nadat je het even hebt weg gelegd, je bent zo weer in de levens van Dahla en Finn gestapt en in het leven van de bewoners van ‘Hometown’, want zij spelen zeker een grote rol in dit boek.

    Is er dan geen maar, ja die is er wel. Er staan wel heel veel vragen in het boek, op een aantal wordt meteen antwoord gegeven, op een aantal niet, mede omdat deze vragen zich afspelen in de hoofden van de hoofdrolspelers. Deze vragen worden op een gegeven moment wel storend, het haalt voor mij de vaart uit het verhaal en het is onnodig. Het liefdesverhaal ontvouwt haar prima. De keus die Dahla en Finn moeten maken is niet altijd eenvoudig, maar ze doen wat ze moeten doen. Volg je hart is het motto dat op ‘Hometown’ van toepassing is, liefde kan veel bergen verzetten, echte en menselijke…… Ondanks deze maar krijgt ‘Hometown’ vier sterren van mij, omdat Witte het genre liefdesroman op een hoger niveau tilt. De mooie cover laat een prachtig landschap zien met klaprozen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Dit boek maakt blij!
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • boek voor jong en oud

    Het is een gaaf boek, makkelijk leesbaar en een zinvolle boodschap voor het leven. Lees het !

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
september 2017
Druk
1e druk
Afmetingen
20 x 12,5 x 1,9 cm
Aantal pagina's
208 pagina's
Illustraties
Nee
ISBN13
9789086603503
Kaarten inbegrepen
Nee

Betrokkenen

Auteur
Astrid Witte
Uitgever
Ellessy, Uitgeverij

EAN

EAN
9789086603503

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gemiddelde leestijd
5 h

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nieuw of tweedehands
Nieuw
Gemiddelde leestijd
5 tot 10 uur
Verschijningsvorm
Paperback

Uit ons lees Magazine

Interview met Belinda Aebi: “Na elk boek voel ik me weer wat rijker aan kennis.”

Interview met Belinda Aebi over haar boeken Ademnood en Comeback door Cees van Rhienen

Lees volledig artikel
17, 95
Op voorraad

Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (1)

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden (0)