Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets Pijnstiller met vitamine C & paracetamol | verlicht koorts en pijnklachten door| griep en verkoudheid

Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets
Afbeelding 1 van 4
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.
Merk: Coldrex
  • Sachet
  • 10 stuks
  • Volwassenen
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Last van koorts of pijn? Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals:


· Griep en verkoudheid



De werkzame stoffen in Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank

De werkzame stoffen in Antigrippine Poeder Sachets zijn paracetamol en vitamine C (ascorbinezuur). De combinatie van stoffen in deze sachets is zonder recept verkrijgbaar en heeft de volgende werking:


· Paracetamol Het werkingsmechanisme van paracetamol is tot nu toe niet volledig opgehelderd. Het effect lijkt te berusten op remming van een enzym in het lichaam dat betrokken is bij pijn en koorts.


Ook verkrijgbaar is Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C.


Gebruik

Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe. Roer het goed door en drink onmiddellijk na roeren.


Dosering

Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in de bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. De aanbevolen dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar is 1 sachet per keer. Afhankelijk van het weer opkomen van de klachten kan iedere 4 uur een volgende dosering worden toegediend. Gebruik maximaal 6 sachets per dag. De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.


Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per sachet. De andere stoffen in dit middel zijn: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551).


Antigrippine is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Gebruik Antigrippine niet bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van Antigrippine.

Hulp nodig bij het kiezen?

Wat te doen bij griep?

Productspecificaties

Productinformatie

Gewicht
0,1 kg

Gebruikswijze en werking

Werkzame stoffen
Paracetamol, vitamine C
Gebruiksaanwijzing
Dosering: volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 zakje per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur. Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker en vul deze voor de helft met warm water. Goed omroeren en opdrinken. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

Inhoud en samenstelling van dit artikel

In de doos Tooltip
10 sachets
Houdbaarheid Tooltip
100

EAN

EAN
5701007033361

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
10 stuk(s)
Allergeneninformatie
Zie ingrediëntendeclaratie
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.<br/>Bewaren: beneden 25&deg;C.
Contra indicaties (niet gebruiken bij)
Niet geschikt voor kinderen.
Doelgroep
Volwassenen
Dosering
Volwssenen: 1 sachet (5 gram poeder) per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 sachets per etmaal. Afhankelijk van het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) is herhaalde toedieni
Fabrikant Adres
Postbus 6612, 3002 AP Rotterdam
Fabrikant Naam
Omega pharma Nederland bv
Gebruik tijdens borstvoeding
Ja
Gebruik tijdens zwangerschap
Nee
Indicaties (Werkt tegen)
Bij griep en verkoudheid
Ingrediënten
Hulpstoffen o.a. natriumcitraat en sucrose.
Inhoud in grammen
71 g
Maximale dosering
6
Medisch hulpmiddel
Nee
Minimum leeftijd
12
Producttaal
Nederlands
RVG Number
6282
Speciaal voor kinderen
Ja
Substantie
Sachet
Taal bijsluiter
Nederlands
Taal garantiebewijs
Nederlands
Taal handleiding
Nederlands
Type pijnstiller
Paracetamol
Type self care medicine
AV
Verpakkingstaal
Nederlands

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Substantie
Sachet
Opties
Geschikt voor kinderen
Merk
Coldrex
Assortiment
Drogisterij
Aantal artikelen in verpakking: 10
6 88
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen Op verlanglijstje
Andere verkopers (6)

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 14:00, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
Bekijk alle bezorgopties
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen

Slim combineren

  • Bundel met accessoire

    9,87
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

Bijpassende artikelen