I'm Travelling Alone EBOOK Tooltip (Munch and Krüger Book 1)

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • Engels
  • Druk: 1
  • 9781473508637
  • december 2015
  • E-book
  • 384 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samuel Bjørk

Samuel Bjørks Ik reis alleen werd direct na verschijnen een indrukwekkend – internationaal – succes. De serie met Holger Munch en Mia Krüger in de hoofdrollen wordt in meer dan 20 landen vertaald. Een Zweedse en een Amerikaanse tv-serie zijn in de maak. (Foto ©: Harald Øren)

Lees het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk over De doodsvogel.

Samenvatting

A six year old girl is found hanging from a tree. Around her neck is an airline tag which says 'I'm travelling alone'.

A special homicide unit in Oslo is re-opened with veteran police investigator Holger Munch at the helm. He must convince his erstwhile partner, Mia Kruger, an extremely talented but eccentric investigator, to leave the solitary island to which she has retreated in order to take her own life.

When scrutinising the murder files, Mia spots the number One carved into the dead girl's fingernail. She returns to duty to prevent more little girls falling victim to a terrifying, revenge-driven serial killer...

Recensie(s)

Terrific . . . Intelligent and gripping . . . May well propel [Bjork] to deserved international fame * The Times * Samuel Bjork's formidable I'm Travelling Alone is despatched with real elan . . . Mia's confrontation with both her own demons and a very human one is mesmerising fare * Independent * A compelling novel, with plenty of intrigue and some splendid action sequences * Guardian * Perfect for fans of Jo Nesbo's Harry Hole series and Danish crime drama The Bridge * Crime Scene * Tense, thrilling and genuinely scary ***** * Heat * A tense and smartly constructed narrative * Wall Street Journal * The story is exciting, the setting cleverly evoked, the translation excellent . . . Welcome to a new voice. * Literary Review *

Lees de eerste pagina's

5.0
van de 5
1 review
0
0
0
0
1
0
0
  • Zeer goed
    • Voordelige koop

    Geschreven bij I'm Travelling Alone

    Pluspunt van dit artikel: voordelige koop

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
december 2015
Afmetingen
24 x 15,6 x 3,7 cm
Aantal pagina's
384 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Samuel Bjørk Samuel Bjørk
Co-auteur
Samuel Bjørk
Uitgever
Transworld Digital

EAN

EAN
9781473508637

Overige kenmerken

Subtitel
(Munch and Krüger Book 1)
Thema Qualifier Code
1DNN
Thema Subject Code
FF

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Uitvoering
Ebook
Auteur
Samuel Bjørk
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
8 49
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 8,49
    Direct beschikbaar
  • 15,81
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis Tooltip
  • 8,99
    8 - 9 dagen Tooltip
  • 16,99
    4 - 5 dagen Tooltip

Vragen en antwoorden (0)