Auteur: Kelly Rimmer
Uitgever: Luitingh-Sijthoff
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024569731
  • Druk: 1
  • november 2015
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Kelly Rimmer

Kelly Rimmer woont in Australië, met haar man en twee jonge kinderen. Als ze niet schrijft of leest, dagdroomt ze over schrijven en lezen. Daarnaast heeft ze een baan in de IT-branche. Haar roman Ik zonder jij verscheen in 2015.

Samenvatting

Een liefdesverhaal dat niemand onberoerd laat: voor de lezers van Jojo Moyes en David Nicholls.

Ik zonder jij is een meeslepend geschreven roman vol emoties over een grootse liefde en over een hartverscheurend geheim. Als je hebt genoten van Jojo Moyes, Jenny Downham of John Green dan is Ik zonder jij een aanrader.

Callum en Lilah ontmoeten elkaar en weten dat ze soulmates zijn, maar hun liefde speelt zich af in geleende tijd.

'Een jaar geleden ontmoette ik de liefde van mijn leven. Lilah MacDonald - mooi, eigenzinnig en geweldig in zoveel opzichten dat ik er geen woorden voor heb. De vrouw die me weer leerde leven. Lilah, die me zoveel gaf, maar die toch iets voor me verborg. Een geheim dat mijn hart zou breken.

Mijn naam is Callum Roberts, en dit is ons verhaal.'


Kelly Rimmer woont in Australië, met haar man en twee jonge kinderen. Als ze niet schrijft of leest, dagdroomt ze over schrijven en lezen.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2015
Afmetingen
21,6 x 14,1 x 3,1 cm
Aantal pagina's
352 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Kelly Rimmer
Uitgever
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Vertaald door
Elise Kuip Elise Kuip

EAN

EAN
9789024569731

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
510 g
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
31 mm
Verpakking lengte
216 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Snelle bezorgopties
Gratis verzending
5.0
van de 5
Aantal reviews: 4
0
0
0
0
4
  • Ziekte van Huntington en love story
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Het verhaal is erg meeslepend vanaf het begin. 2 Carrière gerichte mensen worden verliefd op elkaar. Zij lijdt aan de ziekte van Huntington en wil daarom niets serieus aangezien de ziekte dodelijk is zonder genezing. Ik ben zelf drager en voor mij waren heel veel zaken heel herkenbaar. Een mooie love story en zeker meeslepend verhaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • met een lach en een traan
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • emotioneel

    Het is een prachtig boek die je mee neemt in het leven van twee lieve mensen. Met humor en sterk geschreven. Het verhaal zal me nog lang bij blijven

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • heel goed boek
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Heel mooi verhaal maar wel verdrietig - een aanrader voor te lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Tranen met tuiten
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal

    Prachtig mooi liefdesverhaal. Je voelt de liefde, het verdriet, de strijd. Brok in de keel die niet te stoppen was.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
10 99
Uiterlijk 29 oktober in huis Tooltip
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Gratis verzending door Boekenkraam.nl
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boekenkraam.nl

Bekijk de extra voorwaarden van deze partner.

Andere verkopers (3)
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 7,99
Tweedehands

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    Uiterlijk 29 oktober in huis Tooltip
  • 23,99
    Uiterlijk 26 oktober in huis Tooltip