Jpop Blank Lined Notebook - Journal J-Pop Is Life Book Journal J-Pop Is Life Book: Ideal for Music Lovers and Fans of Japanese J Pop Kpop Cpop Gift & School Notes (9 X 6 Inches) Diary

Jpop Blank Lined Notebook - Journal J-Pop Is Life Book
  • Engels
  • Paperback
  • 9781091656192
  • maart 2019
  • 122 pagina's
Alle productspecificaties

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
maart 2019
Aantal pagina's
122 pagina's
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9781091656192

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Subtitel
Journal J-Pop Is Life Book: Ideal for Music Lovers and Fans of Japanese J Pop Kpop Cpop Gift & School Notes (9 X 6 Inches) Diary
Thema Qualifier Code
6PB
Thema Subject Code
AVLP

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Engels
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Onderwerp
Muziek
Nog geen reviews
Bindwijze: Paperback
11 99
2 - 3 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice