Boek omdraaien
Auteur: Jill Mansell
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024567317
  • Druk: 1
  • mei 2016
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur. Van haar feelgoodromans vol humor en romantiek zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2,5 miljoen exemplaren verkocht. Voordat Mansell besloot fulltime te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. Na een avondcursus creatief schrijven – waarbij ze nog heel lang met pen en papier werkte – was het hek van de dam. Met inmiddels bijna 30 boeken op haar naam staat ze internationaal bekend om haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische verhalen.

Samenvatting

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.


Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde.


Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2016
Afmetingen
Afmeting: 21,6 x 14,1 x 3 cm
Aantal pagina's
384 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jill Mansell
Uitgever
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Vertaald door
Marja Borg Marja Borg

EAN

EAN
9789024567317

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
482 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
143 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.5
van de 5
Aantal reviews: 98
1
0
4
33
60
  • In 1 adem uit
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Al jaren behoort Jill Mansell tot mijn favoriete schrijvers. Elk boek heeft een uniek verhaal wat eindigt met een goede afloop. De boeken zijn luchtig en een verademing om tussendoor te lezen.
    Ook dit boek geeft weer het gewenste feel good gevoel! Heerlijk verhaal en met een verassende wending!

  • Feelgood roman
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam
    • het een e-book dus goedkoper neemt geen ruimte in
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Zoals Jill Mansel altijd schrijft weet je dat dit ook weer een heerlijk verhaal is waarin je jezelf even helemaal kunt verliezen. Geen zware literatuur maar een heerlijke feelgood vakantieroman, perfect voor de afwisseling

  • Jill Mansell op haar best!
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Een zalig boek om te lezen. Ik kon het niet stoppen met lezen. Als je een liefhebber bent van een boek met happy end, dan moet je dit boek zeker lezen. Heel leuke personages, ontroerend, grappig en romantisch.

  • Gezellig

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leuke roman om te lezen ik heb hem nog niet uit maar vind hem nu al gezellig

  • Leuk!

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leuk en boek dat lekker leest. Ideaal voor een middagje op de bank

  • Zomerzotheid
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Heerlijk boek voor in de zon, bij het zwembad.

  • Ontspannend
    • Grappig

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leest heerlijk weg

  • Gebruikelijke humor en romance die je van Jill Mansell gewend bent
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • romantisch
    • Voorspelbaar
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Heerlijk verhaal om in een keer uit te lezen. Kon het boek maar moeilijk weg leggen.
    Voor de mensen die vaker boeken van deze schrijfster lezen, is het wel ietsje voorspelbaar.

  • wederom een heerlijk boek!

    Weer een heerlijk boek om ff lekker bij weg te zwijmelen! Net zo leuk als alle andere boeken van Jill!

  • You me, always - lieve, prettige feelgood
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    “You me, always. Love comes and goes - friends are forever.” De originele titel vind ik de lading van dit boek beter dekken dan ‘Lang leve de liefde’. Het boek gaat over de alles overstijgende liefde voor je vrienden. Een stel worden met je beste vriend(in) is gecompliceerd, maar wel heel mooi en waardevol mits de liefde wederzijds is. De kern waar alle opbloeiende en mislukte liefdesverhoudingen in dit boek om heen draaien is deze vriendschap! Meer willen dan de ander kan ook het einde betekenen van een mooie vriendschap. Met veel humor en scherpzinnigheid zet Jill Mansell hier weer een mooi verhaal neer.

10 -
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Goed
Lichte gebruikssporen
Uiterlijk 18 mei in huis Tooltip
Verkoop door Mijnboeken.be 8.7
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis
Andere verkopers (3)

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 12,50
    Uiterlijk 17 mei in huis Tooltip
  • 47,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, vrijdag in huis Tooltip
  • 7,90
    Uiterlijk 18 mei in huis Tooltip