Liefde in de lucht 1 - Stewardess Hannah in Parijs EBOOK Tooltip Stewardess Hannah in Parijs

Auteur: Petra Kruijt
Taal: Nederlands
Auteur: Petra Kruijt
Uitgever: Ambo|Anthos
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789047204763
  • Druk: 1
  • mei 2019
  • 37 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Petra Kruijt

Petra Kruijt verdeelt haar tijd tussen Hilversum en Zoetermeer, haar twee dochtertjes en haar vriend, haar werk als redacteur en haar schrijfwerk. Daarnaast houdt ze van uitgaan (dansen!), reisjes maken, lezen, wijn en lekker eten, en hardlopen om dat te compenseren.

Samenvatting

In aflevering 1 van Liefde in de lucht, de feelgoodserie van Petra Kruijt, vliegt stewardess Hannah naar Parijs. Voor de lezers van Jill Mansell.


Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.


Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel vliegt Hannah op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo'n sprookje…


Liefde in de lucht is perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2019
Aantal pagina's
37 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Petra Kruijt
Uitgever
Ambo|Anthos

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9789047204763

Overige kenmerken

NUR code
301
Subtitel
Stewardess Hannah in Parijs

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
3.6
van de 5
Aantal reviews: 5
1
0
1
1
2
  • Geen hoogvlieger
    • Saai
    • Geen diepgang

    Dit verhaal over stewardess Hannah vormt het eerste deel in een reeks van 10 verhalen.
    Het is zowel apart te lezen als via de eerste omnibus.

    Het verhaal valt onder het genre 'chick-lit' en dat is duidelijk te merken.
    Vrouwelijke onzekerheden, make-up, schoenen, relaties, … Al deze thema's passeren plichtsmatig de revue.
    Terwijl sommige auteurs (zoals Jojo Moyes) hier een eigenzinnige touch weten aan te geven, is dat in dit boek spijtig genoeg niet het geval.
    Het resultaat is een aaneenschakeling van onophoudelijk geklaag, voortdurende herhaling (onderschatting van de lezer?), onbelangrijke details, …

    Een boek dat vanuit het ik-personage is geschreven, kan verraderlijk zijn.
    Het vereist goede schrijverskwaliteiten om dit standpunt niet als puur egocentrisch te laten overkomen.
    Spijtig genoeg overstijgt het boek het jammerende geweeklaag van de hoofdpersoon niet en dit begint uiteindelijk als het ware te irriteren. Iets wat absoluut niet uitnodigt om de vervolgdelen te lezen.

    Humor is erg subjectief.
    Hoewel de flaptekst en sommige recensies aangeven het boek als humoristisch te ervaren, zal dit gegeven lang niet voor iedereen gelden.

    Dit boek vormt zeker geen hoogvlieger (pun intended) in het genre.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • A la Bridget Jones
    • kort verhaal
    • humor
    • vlotte schrijfstijl
    • verhaal dat je snel uitleest

    Het eerste deel van een tiendelige serie waarin de lezer kennismaakt met stewardess Hannah tijdens haar eerste vlucht naar Parijs. Zeer leuk kort verhaal à la Bridget Jones. Hilarisch, maar ook plaatsvervangende schaamte. Ik kijk uit naar de volgende delen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aardig

    Vond het een aardig verhaal/boek, maar zeker niet verrassend of pakkend genoeg om mijzelf te verleiden tot meer. Een zgn. 'strandboek'.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Ontzettend leuk verhaal dat makkelijk wegleest

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Fijn boek

    Super fijn boek net zoals de ander

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?