Lightwin LDP-50 LC-LC 1.0 OM3 Glasvezel kabel 1 m Blauw

Lightwin LDP-50 LC-LC 1.0 OM3 Glasvezel kabel 1 m Blauw

Productbeschrijving

Lightwin LDP-50 LC-LC 1.0 OM3. Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector: Vrouwelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Blauw

Productspecificaties

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews
62 89
Uiterlijk 6 maart in huis Tooltip
Verkoop door partner van bol.com PCinHuis Nederland
  • Gratis verzending
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren