Little Red Book of Selling 12.5 Principles of Sales Greatness

Little Red Book of Selling
Afbeelding 1 van 2
Auteur: Jeffrey Gitomer
  • Engels
  • Hardcover
  • 9781885167606
  • Druk: illustrated edition
  • oktober 2004
  • 220 pagina's
Alle productspecificaties

Jeffrey Gitomer

"Jeffrey Gitomer (born February 11, 1946 in West Palm Beach, Florida) is an American author, professional speaker, and business trainer, who writes and lectures internationally on sales, customer loyalty, and personal development. He lives with his family in Charlotte, North Carolina.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Until now, there has been no definitive little red book for the millions of sales-people across the globe. In the tradition of Harvey Penick's Little Red Book, New York Times bestseller and the best selling sports book of all time. The Little Red Book of Selling by sales master Jeffrey Gitomer fills that void with an edgy, practical, and fun resource that salespeople will love-and sales managers will buy by the case. Salespeople hate to read. That's why The Little Red Book of Selling is short, sweet, and to the point. It's packed with answers that people are searching for in order to help them make sales for the moment-and for the rest of their lives. In The Little Red Book of Selling salespeople will learn why sales happen and a philosophy of success-long term, relationship driven, and referral oriented-nothing to do with manipulation or other seedy tactics. It has everything to do with understanding buying motives and taking ethical actions.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Druk
illustrated edition
Verschijningsdatum
oktober 2004
Afmetingen
20 x 13,2 x 1,9 cm
Aantal pagina's
220 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Jeffrey Gitomer
Uitgever
Bard Press

EAN

EAN
9781885167606

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
403 g
Verpakking breedte
134 mm
Verpakking hoogte
22 mm
Verpakking lengte
199 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
4.4
van de 5
Aantal reviews: 7
0
0
0
4
3
  • The little red book of selling
    • Toegankelijk
    • Inspirerend
    • zeer amerikaans

    Interessant boek over hoe personen die actief zijn in Sales moeten omgaan met hun functie.
    Zeer veel hangt af van je mind-set en hoe je jezelf opstelt ten opzichte van uitdagingen.

    Het is een motivational boek, dat soms heel Amerikaans overkomt. Maar je zal zeker bijleren als je het boek leest.

    Vond je dit een nuttige review?
    3 0 Ongepaste review?
  • voor sales beginners of...
    • Toegankelijk
    • Praktisch
    • Inspirerend

    ...of voor mensen die al tijdje in sales zitten en willen herhalen en het is een feest van herkenning. super makkelijk geschreven en te lezen (ook voor mensen die minder goed engels kunnen lezen). Jeffrey haalt je terug naar de basis skills sales, inspireert en zet te nadenken. veel tips die je de volgende dag kunt toepassen. hij heeft meer zeer goede boeken geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Uitstekend boek
    • Praktisch
    • Inspirerend
    • Mooi vormgegeven
    • makkelijk leesbaar
    • direct toepasbaar
    • Leerzaam
    • niet tijdsgebonden
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Wat ik zo goed vind aan dit boek is dat het voor elk level in Sales geschikt is. Beginners en gevorderden kunnen allebei veel hebben aan dit boek. Leest makkelijk weg, veel praktijkvoorbeeld en echt een wake up call van begin tot eind. Vertelt dat Sales niet alleen gaat om een product, maar eerder jezelf verkopen. Voor mij een top 3 boek binnen de Sales-boeken.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Veel praktische tips voor beginnende sales mensen
    • Toegankelijk
    • Inspirerend
    • Praktisch
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik heb dit boekje een aantal jaren geleden gelezen en het nu opnieuw gekocht voor mijn dochter die een paar maand geleden in Sales is begonnen. Ze is er evenals ik zeer enthousiast over.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prima boek
    • Toegankelijk

    Basis principes voor sales! Goed start punt. Wel algemeen. Het is aan jou om dieper in te gaan op deze principes.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Top boekje

    Basis beginselen voor goede sales

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • geweldig sales boek
    • Toegankelijk
    • Praktisch
    • Compleet

    Super!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
Bindwijze: Hardcover
14 39
2 - 3 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Andere verkopers (2)
Snelste levering
1 - 2 weken
Snelste levering
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 12,00
Tweedehands