Lot
  • Nederlands
  • Onbekende bindwijze
  • 9789082146844
  • 185 pagina's
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Met voorwoord van oud-kinderrechter Frans van der Reijt.

'Daar moet je echt iets mee doen!' riep de oude Joodse hoogleraar terwijl hij tegenover Jane stond met een opgestoken vinger, wijzend naar haar tasje. Ze stonden voor de universiteitsclub van de Universiteit van Pennsylvania op een kruising in de binnenstad van Philadelphia, na een lunch, die duidelijk zijn vruchten had afgeworpen. Het leek bijna niet te bevatten dat een tot nu toe onbekend, persoonlijk verband in de moderne letterkundige geschiedenis zo makkelijk weggestopt kon worden als een damesartikel in een damestasje.

De tijd was gekomen om het te vertellen. Want als de dichtkunst iets niet kan, dan is het leugens vertellen. Of simpeler gezegd: de dichtkunst liegt niet. Gedichten en hun dichters vertellen de onweerspreekbare waarheden die niemand wil horen. Nu wist Jane ook waarom Williams 'The Waste Land' de grootste catastrofe in de geschiedenis van de Engelse letteren noemde: hij wist dat de publicatie ervan op verraad berustte.

Deze Bildungsroman vlecht een verhaal samen van liefde en verraad in het leven van een jonge Amerikaanse vrouw die het niet kan laten om de waarheid uit te zoeken van Amerikaanse grootheden in de moderne dichtkunst. Onverwachts stuit ze ook op de waarheid in haar eigen familiegeschiedenis...

Bij bestelling van zowel de Nederlandse als de Engelse versie die enigszins van elkaar verschillen, ontvangt u beide exemplaren getekend door de auteur.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Onbekende bindwijze
Aantal pagina's
185 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Șehrazad Ayşe Uslu

Vertaling

Vertaald door
Șehrazad Ayşe Uslu
Originele Titel
The Roots That Clutch

EAN

EAN
9789082146844

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
250 g
Verpakking hoogte
21 cm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews
Bindwijze: Onbekend
11 -
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Goed
zuiver, zo goed als ongelezen exemplaar uit 2018, eerste druk, 185 pag., lichte gebruikssporen op omslagranden en snede, licht verkleurd op pagina, in goede staat / als nieuw
Uiterlijk 29 januari in huis Tooltip
Verkoop door lagoos 9.4
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis
Andere verkopers (3)