Mach sie fertig EBOOK Tooltip Thriller

Auteur: Jens Lapidus
Taal: Duits
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: Jens Lapidus
Uitgever: Fischer E-Books
  • Duitstalig
  • E-book
  • 9783104028170
  • Druk: 1
  • mei 2013
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Jens Lapidus

"""Jens Lapidus (24 mei 1974) is een Zweedse auteur en tevens strafrechtadvocaat. In augustus 2006 maakte hij zijn debuut met """"Snel geld"""", over de onderwereld van Stockholm. Het boek is het eerste van Lapidus' Stockholmtrilogie. De opvolgende delen zijn """"Bloedlink"""" in 2008 en """"Val dood"""" in 2011.
Er word door critici en lezers bijna onontkoombaar vergeleken met de Millennium-trilogie van Stieg Larsson. Waar Jens Stockholm meer vanuit de invalshoek van criminelen beschrijft, probeert Stieg vooral de misdaad in hogere Zweedse kringen op een journalistieke manier te brengen. Beide beschrijven ze de enorme vrouwenhaat in een groot deel van de Zweedse samenleving.
Jens Lapidus woont in Stockholm met zijn vrouw, dochter en zoon."""

Samenvatting

Brutal spannend: Jens Lapidus - nach Stieg Larsson der erfolgreichste Thrillerautor Europas. Drei Männer - drei Schicksale: Durch einen brutalen Mord, der von höchsten Regierungskreisen vertuscht werden soll, kreuzen sich die Wege von Mahmud, einem unvorsichtigen Drogendealer, Thomas, einem gestrauchelten Polizisten und Niklas, einem ehemaligen Söldner im Irak. Jeder versucht auf seine Weise, mit diesem Leben fertig zu werden, denn schon lange ist die Grenze zwischen Gut und Böse aufgehoben. Und es gibt einen, der die Fäden zieht: Radovan Kranjic, der große Pate der Unterwelt. Für alle Fans von Stieg Larsson, Dennis Lehane und James Ellroy 'Jeder Strang ist für sich eine lesenswerte Geschichte, zusammen ergeben sie einen ganz besonderen schwedischen Kriminalroman.' Ulrich Noller, WDR Funkhaus Europa, 5.10.2011

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Duitstalig
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
2013-05-16
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Jens Lapidus
Uitgever
Fischer E-Books

Vertaling

Vertaald door
Antje Rieck-Blankenburg
Originele Titel
Aldrig fukka upp

EAN

EAN
9783104028170

Overige kenmerken

NUR code
330
Oorspronkelijke releasedatum
2013-05-16
Subtitel
Thriller
Thema Qualifier Code
1DN
Thema Subject Code
FH

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen