Miss You
Miss You
Auteur: Kate Eberlen
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024577507
  • Druk: 1
  • september 2017
  • 464 pagina's
Alle productspecificaties

Kate Eberlen

Kate Eberlen groeide op in een kleine plaats buiten Londen. Toen ze op haar achttiende bij een familie in Florence werkte, werd ze verliefd op Italië. Na de universiteit en verscheidene banen in retail en kunst, verhuisde Kate met haar man naar Sicilië, waar ze nu Engels doceert.Kate Eberlen veroverde de wereld met Miss You, dat werd onthaald als de nieuwe One Day. De rechten werden in meer dan 22 landen verkocht.

Samenvatting

De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes.

De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes. Wat als twee mensen die voor elkaar gemaakt zijn elkaar steeds mislopen? Een secondelang kijken ze elkaar in de ogen, en dan is het moment weer voorbij. Tess en Gus keren terug naar hun eigen levens. Wat ze niet weten is dat ze voor elkaar zijn gemaakt. In de jaren die volgen blijven ze gescheiden door de tijd en het lot. Ze leven hun levens vol stralende en donkere dagen en er is geen enkele kans dat ze elkaar ontmoeten. Of toch wel? Wanneer breekt het moment voor hun Grote Liefde eindelijk aan?

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2017
Afmetingen
Afmeting: 21 x 13,5 x 3,6 cm
Aantal pagina's
464 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Kate Eberlen
Uitgever
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Vertaald door
Karien Gommers Karien Gommers

EAN

EAN
9789024577507

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
585 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
36 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Nog geen reviews
10 -
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
Bekijk alle bezorgopties

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 14,00
    Uiterlijk 23 juni in huis Tooltip
  • 14,99
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 23,95
    Uiterlijk 28 juni in huis Tooltip

Vaak samen gekocht