Moonrise, Sunset EBOOK Tooltip

Auteur: Gopal Baratham
Taal: Engels
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • Engels
  • E-book
  • 9789814634847
  • oktober 2014
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samenvatting

Hours after agreeing to marry How Kum Menon, Vanita Sundram is murdered, stabbed while asleep in her fiance's arms. More killings follow, and the reluctant and grieving How Kum is swept up in the police investigation. As time passes and the murders remain unsolved, several self-proclaimed "experts' muscle in: How Kum's drunken 'Uncle' Oscar with his underworld links: the unlikely double-act of an American psycho-sexual healer and his matronly psychic sidekick: and a Hindu holy-man…A political thriller in the tradition of Graham Greene and Eric Ambler, Moonrise, Sunset enhances Gopal Baratham's reputation as Singapore's most brilliant and controversial writer.

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
2014-12-12
Afmetingen
19,8 x 13 x 2,1 cm
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Gopal Baratham
Uitgever
Marshall Cavendish Editions

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9789814634847

Overige kenmerken

NUR code
300
Oorspronkelijke releasedatum
2014-10-20
Thema Subject Code
FHP

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
11 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen