Moordenaar Van De President

Auteur: Brian Haig
Taal: Nederlands
Boek omdraaien
Auteur: Brian Haig
Uitgever: Bruna
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022989944
  • Druk: 1
  • juli 2005
  • 315 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

De stafchef van het Witte Huis wordt in zijn zwaarbewaakte woning vermoord. Bij zijn lichaam wordt een boodschap gevonden: er zullen meer slachtoffers volgen, waaronder de president. Majoor Sean Drummond, advocaat in dienst van het Amerikaanse leger en tijdelijk gestationeerd bij de CIA, krijgt samen met FBI-agente Jennifer Margold de opdracht de dader te achterhalen. De jacht concentreert zich op een van de agenten van de Secret Service die wordt vermist.
Brian Haigs thrillers zijn echte aanraders voor liefhebbers van David Baldacci en Robert Ludlum. Moordenaar van de president is ook een regelrechte pageturner en uiterst geschikt leesvoer voor op het strand of in de tuin.
'De thrillerliefhebber komt bij Haig altijd aan zijn trekken.' - Algemeen Dagblad

Recensie(s)

De recalcitrante en voortdurend sarcastische opmerkingen makende majoor Sean Drummond, bekend uit eerder werk van Haig, is uitgeleend aan de CIA als hij naar een plaats delict wordt geroepen waar een aantal mensen is vermoord in een welhaast ondoordringbaar huis. Samen met FBI-agente Jenny Margold krijgt hij de opdracht jacht te maken op de moordenaar voordat hij zijn dreigement om de president te vermoorden kan uitvoeren. Dat die dreiging reeel is, blijkt als in luttele uren enkele hoge regeringsfunctionarissen vermoord worden. En Drummond heeft maar tweemaal 24 uur, waardoor er veel vaart in de roman zit en er van een grote spanningstoename sprake is. Drummond is een sterke hoofdpersoon vanwege zijn scherpe en zure opmerkingen en zijn scherpte van geest, maar zijn tegenspeelster mag er ook zijn. De auteur slaagt erin zijn lezers lang op het verkeerde spoor te houden door een werkelijk knap meesterbrein zijn duivelse plannen te laten uitbroeden en zijn roman te bevolken met figuren die allemaal wel een sterke reactie oproepen. Een van de betere thrillers van het jaar dus. Normale druk.

(Biblion recensie, G.P. Schuring)

Lees de eerste pagina's

5.0
van de 5
Aantal reviews: 1
0
0
0
0
1
  • Subliem

    Ik kon niet wachten op de Nederlandse vertaling dus in t Engels gelezen en inderdaad wederom uitstekend geschreven en een heerlijk cynische Drummond aan het werk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
2005-07-09
Afmetingen
23,5 x 15,5 x 2,7 cm
Aantal pagina's
315 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Brian Haig
Uitgever
Bruna

Vertaling

Vertaald door
H. Kuipers

EAN

EAN
9789022989944

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Oorspronkelijke releasedatum
2005-07-09
Thema Subject Code
FH

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Snelle bezorgopties
Gratis verzending
Bindwijze: Paperback
19 95
Op voorraad
Voor 14:00 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
Verkoop door partner van bol.com Boeken-tip
Andere verkopers (4)
  • Gratis verzending
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Vaak samen gekocht