Phantasmagoria EBOOK Tooltip

Auteur: Madelynne Ellis
Taal: Engels
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Auteur: Madelynne Ellis
Uitgever: Virgin Digital
  • Engels
  • E-book
  • 9780753516102
  • Druk: 1
  • september 2008
  • 320 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Samenvatting

A deliciously decadent hot historical romance for fans of EL James and Sylvia Day 1800 - Three years after escaping to London with her bisexual lovers, Bella Rushdale wakes one morning to find their delicate menage a trois about to shatter. Vaughan, Marquis of Pennerley has left abruptly and without any explanation. Determined to reclaim him and preserve their relationship, Bella pursues him to his family seat on the Welsh Borders, where she finds herself embroiled in his preparations for a diabolical gothic celebration on All Hallows Eve - a phantasmagoria. Among the shadows and phantoms, Bella and her lovers will peel away the deceits and desires of past and future. The sequel to A Gentleman's Wager

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
2008-09-04
Aantal pagina's
320 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Bestandsgrootte ebook
0,3 MB
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Madelynne Ellis
Uitgever
Virgin Digital

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
9780753516102

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
NUR code
343
Oorspronkelijke releasedatum
2008-09-04
Thema Subject Code
FP

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
10 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht