Porwana (Seria Kryminałow o Riley Paige — Cz. 2) EBOOK

  • E-book
  • 1230002446653
  • juli 2018
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

"Napisany po mistrzowsku thriller! Autor doskonale zbudował postacie i tak dobrze przedstawił ich psychologiczną stronę, że czujemy jakbyśmy byli w ich głowach, czuli ich strach i cieszyli się ich sukcesami. Fabuła jest niezwykle inteligentnie zbudowana i utrzymuje w napięciu do samego końca. Liczne zwroty akcji sprawią, że nie zaśniesz, dopoki nie przeczytasz tej książki aż do ostatniej strony."


--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o książce Porwana)


Na połnocy stanu Nowy Jork ktoś morduje kobiety i wiesza ich ciała owinięte łańcuchami. Ze względu na nietypowy charakter morderstw oraz całkowity brak śladow, wezwane do zdarzenia FBI zleca sprawę jedynej osobie, na ktorą mogą liczyć w tym przypadku: Riley Page.


Riley, probująca się otrząsnąć po ostatniej sprawie, niechętnie podejmuje się kolejnego zadania, nadal przekonana, że dawny seryjny morderca nadal żyje i ją prześladuje. Wie jednak, że jej umiejętność wejścia w umysł zabojcy oraz jej obsesyjna natura są niezbędne do rozwikłania tej zagadki i nie jest w stanie odmowić – nawet jeśli oznacza to dla niej przekroczenie własnych granic.


W czasie poszukiwań Riley wnika mocno w umysł mordercy, odwiedza sierocińce, szpitale psychiatryczne i więzienia, probując zrozumieć głębię jego psychozy. Kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z prawdziwym psychopatą, wie, że nie minie dużo czasu zanim ten znowu uderzy. Jednak kiedy jej praca wisi na włosku, jej własna rodzina staje się celem, a jej krucha psychika zaczyna się łamać, może ją to wszystko przerosnąć – i być za poźno na działanie.


PORWANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Jest to druga książka z nowej, porywającej serii - z ulubioną bohaterką – ktora nie pozwoli ci przerwać lektury do poźnych godzin nocnych.


Książka nr 3 z serii o Riley Paige już jest dostępna!

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
juli 2018
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
Blake Pierce
Uitgever
Blake Pierce

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

EAN

EAN
1230002446653

Overige kenmerken

Studieboek
Nee
Taal
pl

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Pools
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Nog geen reviews