Pouze Kdo Je Hoden (Cesta Oceli – Kniha 1.) EBOOK Tooltip

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • E-book
  • 1230001309195
  • augustus 2016
  • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Od Morgan Rice, autorky bestselleru ČARODĚJŮV PRSTEN, přichází nová strhující série.


POUZE KDO JE HODEN (Cesta oceli – kniha 1.) přináší epický příběh o sedmnáctiletém Roycovi, synovi obyčejného sedláka, který cítí, že se za jeho mimořádným bojovým nadáním skrývá něco více, a že je jiný než ostatní ve vesnici. Třímají v něm síly, kterým nerozumí a které znamenají skrytý osud, jež se sám bojí poodhalit.


Když nadejde den, kdy si má vzít za ženu svou celoživotní lásku Genevieve, je mu ukradena přímo před nosem. Royce musí riskovat vše, postavit se všemocné šlechtě a pokusit se získat svou nevěstu zpátky. Když poté selže, je za trest poslán na nechvalně proslulý Černý ostrov, pusté místo uprostřed oceánu, kde se cvičí elitní bojovníci. Vyhnán z domova musí čelit krutým zkouškám a výcviku, který jej má připravit na účinkování v brutální zábavě urozených vrstev – v bojových Jamách. Genevieve na Royce nezapomíná a jenom pro jeho dobro se učí přežívat ve světě aristokracie.


Když potom Roycova síla ještě vzroste a navíc je mu odhaleno tajemství o původu jeho otce, uvědomí si, že jej čeká mnohem větší osud, než jakého by se kdy nadál. Především si však musí neustále klást jednu základní otázku: Kdo vlastně je?


POUZE KDO JE HODEN je epickým vyprávěním o přátelích, milencích, rytířích a cti, zradě, osudu a lásce. Příběh o udatnosti se odehrává ve fantasy světě, který si jistě zamilují všichni čtenáři i čtenářky všech věkových kategorií.

Over Morgan Rice

"Morgan Rice is a self-published author of fantasy and sci-fi novels, who in 2011 stated she had no interest in pursuing traditional publishing for her young adult novels. <br> <br>(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>.)"

Productspecificaties

Inhoud

Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
augustus 2016
Ebook formaat
Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

Betrokkenen

Auteur
Morgan Rice
Uitgever
Morgan Rice

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

EAN

EAN
1230001309195

Overige kenmerken

Taal
cs
Thema Subject Code
YFH

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews