ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren RL3601

ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren RL3601

Productbeschrijving

SC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00

Productspecificaties

Materiaal & afmetingen

Snoerlengte
1 m.

Eigenschappen

In de doos Tooltip
null
Kleur
Blauw
Artikelnummer
RL3601

EAN

EAN
8716065229158

Overige kenmerken

Speciaal voor kinderen
Nee

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Nog geen reviews
Vanaf 15 08
Bespaar tot 10% op de stuksprijs
(bij min. 8 stuks)
1 - 10 dagen Tooltip
Verkoop door partner van bol.com P'TIT
Andere verkopers (2)
Snelste levering
3 - 7 dagen
Snelste levering
  • Gratis verzending
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren