Shakira Woman Full of Grace

Auteur: Ximena Diego
Taal: Spaans
Shakira

Samenvatting

In the tradition of "Selena's Secret, Shakira" is the book her millions of fans are waiting for. The most exciting singer and songwriter to come out of Latin America since Ricky Martin, Shakira represents the voice of a new generation.
Nog geen reviews

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Spaanstalig
Bindwijze
Paperback
Druk
Original ed.
Verschijningsdatum
augustus 2001
Afmetingen
21 x 14 x 0,6 cm
Aantal pagina's
144 pagina's
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur
Ximena Diego
Uitgever
Touchstone Books

EAN

EAN
9780743215992

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
NUR code
671
Subtitel
Woman Full of Grace

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Bindwijze: Paperback
Niet leverbaar

Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.