Six of Crows 2 - Crooked Kingdom EBOOK Tooltip when you can't beat the odds, change the game

  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

  • Engels
  • Druk: 1
  • 9781780622323
  • september 2016
  • E-book
  • 288 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo is an American young adult and fantasy author, best known for the Grisha trilogy, which has sold over one million copies.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)

Samenvatting

Part of the series Six of Crows.

The hotly-anticipated sequel to SIX OF CROWS, this is GAME OF THRONES meets OCEAN'S ELEVEN in a fantasy epic from the number 1 NEW YORK TIMES bestselling author Leigh Bardugo.br /br /br /Welcome to the world of the Grisha.br /br /br /Kaz Brekker and his crew of deadly outcasts have just pulled off a heist so daring even they didn't think they'd survive. But instead of divvying up a fat reward, they're right back to fighting for their lives.br /br /br /Double-crossed and badly weakened, the crew is low on resources, allies, and hope. As powerful forces from around the world descend on Ketterdam to root out the secrets of the dangerous drug known as jurda parem, old rivals and new enemies emerge to challenge Kaz's cunning and test the team's fragile loyalties.br /br /br /A war will be waged on the city's dark and twisting streets - a battle for revenge and redemption that will decide the fate of the Grisha world.br /br /br /As gripping, sweeping and memorable as the Grisha trilogy - SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING - this novel is perfect for fans of Sarah J. Maas, Laini Taylor, Kristin Cashore and GAME OF THRONES.br /br /br /Winner of the Teen Choice Book Award for Book of the Year.br /

Recensie(s)

This has all the right elements to keep readers enthralled: a cunning leader with a plan for every occasion, nigh-impossible odds, an entertaining combative team of skilled misfits, a twisty plot, and a nerve-wracking cliffhanger. * Publishers Weekly, starred review on SIX OF CROWS * Cracking page-turner with a multiethnic band of misfits with differing sexual orientations who satisfyingly, believably jell into a family. * Kirkus Reviews, starred review on SIX OF CROWS * Bardugo outdoes herself with this book, creating the gorgeously built backdrop of Ketterdam and populating it with a sophisticated cast of rogues and criminals. Six of Crows is a twisty and elegantly crafted masterpiece that thrilled me from beginning to end. * Holly Black on SIX OF CROWS * This has all the right elements to keep readers enthralled: a cunning leader with a plan for every occasion, nigh-impossible odds, an entertaining combative team of skilled misfits, a twisty plot, and a nerve-wracking cliffhanger * PUBLISHERS WEEKLY * Fantasy at its absolute best * METRO * Cracking page-turner with a multi-ethnic band of misfits with differing sexual orientations who satisfyingly, believably jell into a family * KIRKUS, STARRED REVIEW * Crackling dialogue and sumptuous description. Bardugo dives deep into this world . . . If you're not careful, it'll steal all your time * NEW YORK TIMES * Ocean's Eleven set in a Game of Thrones-esque world . . . a pacey read with electric prose * INDEPENDENT * Praise for Six of Crows: Bardugo outdoes herself with this book, creating the gorgeously built backdrop of Ketterdam and populating it with a sophisticated cast of rogues and criminals. Six of Crows is a twisty and elegantly crafted masterpiece that thrilled me from beginning to end * Holly Black on SIX OF CROWS * Unputdownable excitement from beginning to end * KIRKUS, STARRED REVIEW * A delicious blend of masterfully executed elements... Bardugo outdoes herself in this exhilarating follow-up, and series fans will have their eyes glued to every page * BOOKLIST, STARRED REVIEW *

Lees de eerste pagina's

4.6
van de 5
15 reviews
0
0
0
6
9
0
0
  • Spannend verhaal met goeie karakters
    • Spannend
    • karakterontwikkeling

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Dit verhaal neemt je mee naar Ketterdam, een handelsstad geïnspireerd op het Amsterdam van de 17e eeuw. Het is een super spannend verhaal verteld vanuit de 6 hoofdpersonen. Langzaam leer je ze allemaal kennen en uiteindelijk volgt de bloedstollende ontknoping.

    Dit boek is spannend, heeft ontzettend goeie character development en een goed verhaal. Must Read! Zelfs als je de Grisha boeken niet hebt gelezen is dit boek prima te volgen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Crooked Kingdom
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • vloeiend verhaal
    • herhaling
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Het vervolg op Six of crows was een geweldig boek. Het verhaal sloot goed aan op de voorganger en hoewel het een heel nieuw verhaal is, heeft het toch het bekende gevoel zonder saai te worden.
    De setting van de boeken is zeer verfrissend met de klassieke fantasy mix met de mission impossible.
    Het enige minpunt was dat in in het vervolg een beetje te veel herhaald werd gelegd wat het eerste boek populair maakte voornamelijk quotes.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Geweldig vervolg
    • Spannend
    • verdrietig

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Het is het zeker waard om het vervolg op Six of Crows te lezen, stelt niet teleur. Je leert de personages nog beter kennen. Ook is het verhaal nog steeds verassend en even spannend als het vorige boek.

    Misschien is dit boek zelfs een beetje beter...

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Hartverscheurend
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • Meeslepend
    • actie
    • avontuur
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Zeer goed vervolg op Six of crows van Bardugo. In dit boek kom je veel meer te weten over de personages, waardoor je steeds meer van hen zult gaan houden. Het tempo van het plot ligt hoog en dit boek zit ook wederom vol met actie en avontuur. Daarnaast was het einde hartverscheurend. Dus zeker een aanrader!!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • FANTASTISCH
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Een perfect vervolg op Six of Crows.
    Je leert alle personages veel beter kennen en geeft nog meer om ze.
    Het hele boek lang is het superspannend en blijf je benieuwd naar wat er zal gebeuren.
    Zeer positief vond ik ook dat we deze keer het verhaal ook van Wylan zijn kant hoorden!
    Het enige dat ik jammer vind is dat er niet nog meer is.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Geweldige vervolging van Six of Crows
    • Spannend
    • mooie uitvoering

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Geweldig vervolg op Six of Crows, ik heb het in één ruk uitgelezen. Fantastisch geschreven, onvoorspelbaar plot met veel verassingen. Diepgaande karakters met goed bedachte relaties tot elkaar. Absoluut een van mijn favoriete boeken ooit! Een absolute aanrader voor iemand die van wat fantasie en een snel plot houdt.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Ik wil meer!

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Na het spannende einde van Six of Crows kon ik niet wachten tot het tweede deel. Nu ik Crooked Kingdom uit heb, wil ik meer meer meer! Leigh creeërt zoveel mogelijkheden met haar wereld. Voor mijn gevoel is het absoluut niet afgelopen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Spannend boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Het vervolg op Six of Crows volgt de bende van Kaz nogmaals, terwijl ze Inej proberen te bevrijden. Het verhaal loopt heel vlot, met twists die het spannend houden. De personages zijn boeiend en interessant geschreven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Gied vervolg op six of crows
    • Spannend
    • Grappig
    • verdrietig

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Ik vond dit boek moeilijker om in te komen dan het eerst, het was ook iets saaier. Maar ook hier zitten er echt spannende momenten en goeie actie in het boek. Toen ik het uit had vond ik het jammer om afscheid te nemen van deze wereld en deze personages.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Dit boek is het waard
    • Spannend
    • Leerzaam

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Het is een spannend en fantasierijk boek! Het is een echte aanrader voor mensen die van avontuur en spanning houden, met natuurlijk een hint van romantiek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Goed
    • Spannend
    • Grappig
    • verhaal gaat redelijk langzaam

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    De pluspunten van dit boek vind ik: spannend, grappig
    Maar wat ik jammer vind: verhaal gaat redelijk langzaam

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Top boek!
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Perfecte aansluiting op het eerste deel. In 1 ruk uitgelezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Vreselijk goed
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Crooked Kingdom is zeker een waardige opvolger voor Six of Crows.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader!
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Spannend en meeslepend! Zeker een aanrader voor de fantasy- en boekenliefhebber!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Crooked kingdom
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Six of Crows 2 - Crooked Kingdom

    Het tweede boek was in mijn mening beter dan het eerste. Zeker de moeite waard

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2016
Afmetingen
21,6 x 13,5 x 2,3 cm
Aantal pagina's
288 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Aanbevolen leeftijd
12 - 18 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Leigh Bardugo
Redacteur
Erin Stein
Uitgever
Orion Children'S Books

EAN

EAN
9781780622323

Overige kenmerken

Subtitel
when you can't beat the odds, change the game
Thema Qualifier Code
5AN
Thema Subject Code
YF

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Serie
Six of Crows
Leeftijd
12-17 jaar
Taal
Engels
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Uitvoering
Ebook
5 49
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Over de serie Six of Crows

Six of Crows is een fantasy serie geschreven door Leigh Bardugo. De wereld in Six of Crows is losjes geïnspireerd door de Nederlandse Republiek van de 20e eeuw en is gebaseerd… lees meer

Vaak samen gekocht

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 5,49
    Direct beschikbaar
  • 8,99
    Direct beschikbaar
  • 8,00
    4 - 5 dagen Tooltip
  • 16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 15,99
    9 - 14 dagen Tooltip

Vragen en antwoorden (0)